Babinet.cz  /  Magazín  /  Čtenářské příběhy  /  Jasně jsem řekla, že erotické prádlo nechci. Teď se s manželem nebavíme, píše Adriana

Jasně jsem řekla, že erotické prádlo nechci. Teď se s manželem nebavíme, píše Adriana

29.12.2023 - redakce Babinet.cz

Když jsme se ještě před Vánoci bavili o tom, co pod stromeček zásadně nechci, vyjádřila jsem se naprosto jasně. Kladla jsem svému muži na srdce, že si nepřeju, aby tam ležel balíček jakéhokoliv erotického charakteru. Žádné intimní pomůcky, žádné dospělé hry pro dva, žádné prádlo a ani žádné jiné rádoby vtipné pikantní dárky. Manžel si stejně prosadil svou a celé svátky tak máme tichou domácnost.

ilustrační foto / Freepik

Můj muž je typ člověka, který bez pohlavního styku nemůže existovat. Nejšťastnější by byl, kdyby se něco dělo každý den alespoň dvakrát. Už tak jsme se kvůli těmto jeho nárokům často hádali co druhý den. Teď všechno ještě umocnil svým nevhodným dárkem a zkazil mi tak celé svátky. Můj manžel má ale pocit, že to je on, kdo by měl být uražený.

Máme tři malé děti a jsme spolu přes dvanáct let. Já jsem ještě na mateřské s dvěma dětmi a jsou pochopitelně dny, kdy padám únavou na ústa. Můj muž je ve všech ohledech skvělý a pomáhá, jak jen může. To mu rozhodně nemůžu upřít. Ale intimní oblast se u nás po narození posledního syna ukázala jako problémová. Už před dětmi jsme měli na četnost intimních chvil odlišný názor, ale pořád jsme si vycházeli tak nějak vstříc. U mého muže ale s přibývajícím věkem chuť na sex roste. Já to mám naopak. Když k tomu přidám péči o domácnost a o děti, jsem mnohdy ráda, že si zvládnu umýt vlasy. To můj muž ale nechce pochopit a pořád po mně intimnosti loudí. Tisíckrát mu můžu říct, že jsem unavená, ale on mě stejně přemlouvá dál. Když například v noci odběhne k plačícímu dítěti, nikdy se do postele nevrací jen tak. Jsem ráda, že k malému zajde a nemusím vstávat já, ale poté, co uléhá, na mě hned něco zkouší. Bez pardonu mě vzbudí a čeká, že budu celá radostí bez sebe.

Vše teď dorazil tím, že mi pod stromeček nadělil erotické spodní prádlo. Navíc prádlo opravdu hodně odvážné, které patří spíše do veřejného domu, nikoli do ložnice dlouholetých partnerů, kteří jsou navíc trojnásobnými rodiči. Moc dobře ví, že já tyhle věci absolutně nesnáším. Nemám ráda nic z erotických pomůcek. Ani prádlo, ani další věci takového ražení. Myslím si, že když se dva mají rádi, v ložnici si vystačí sami se sebou. Můj manžel je ale experimentátor a je do mě pořád blázen. Kdekdo mi může jeho touhu po mně závidět, ale ve skutečnosti není o co stát. Člověku, který je zavalen povinnostmi a bývá z dětí unavený, to začne být spíše protivné. Svým dárkem mi tak definitivně Vánoce a celé svátky pokazil.

Já jsem svému muži pod stromeček jako blázen pracně sháněla vše, co si přál. I to, co bylo k sehnání hodně špatně. Snažila jsem se, aby měl na Štědrý večer radost a běhala jsem po všech čertech, abych jeho přání vyplnila. On mě však uzemnil tím, že by mu prý největší radost udělalo, kdybych si oblékla jeho dárek. A to, i když moc dobře ví, že já na takové věci nejsem.

Ano, mám i po dětech pěknou postavu, protože se o sebe starám hlavně v otázce přísného jídelníčku. Chápu, že po mně stále touží, a když nejsem k smrti unavená, líbí se mi to. Ale svým nevhodným dárkem mě zklamal a jediné, čeho docílil, je tichá domácnost a nulový kontakt v ložnici. Jestli si snad myslel, že svůj přešlap zachrání parfémem a bezdrátovými sluchátky, které jsem si přála, velmi se spletl. Tento jeho sobecký krok mu neodpustím ještě dlouho.

Adriana, 33 let

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Jména osob byla na jeho žádost pozměněna. korektura textu Bára Klímová. Pokud se chcete i Vy podělit se svým příběhem, napište nám do redakce na bara.klimova@babinet.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

JCQ
30.12.2023 04:24

Teda s takovou musí být zábava jak v márnici. Holt bude asi brzy brečet jak želva, že si našel milenku nebo odchází. A nebylo by divu. Princezna by asi měla dospět.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz