Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Knižní tip - Zdraví ve vlastních rukách

Knižní tip - Zdraví ve vlastních rukách

9.2.2012 - Redakce Babinet

Uvádí se, že průměrně každý z nás navštíví za rok 5 x svého lékaře, ať už se jedná o preventivní prohlídky či cíleně kvůli zdravotním obtížím, které vyžadují odbornou péči.

Zdravíteplota

Ať už patříte k těm, kteří průměr dalece překračují, či k těm, kteří ho naopak ani nedosáhnou, platí, že po zbytek času se o své zdraví musíme starat sami. A dobrým průvodcem na této samostatné cestě vám může být kniha Zdraví ve vlastních rukách.

Obsáhlý a přehledný rejstřík plný prověřených rad a tipů pokrývá většinu běžných nemocí a problémů, s nimiž se denně setkáváme. Nemoc nebo úraz může přijít prakticky kdykoli a kdekoli. V obsáhlém rejstříku najdete to, co přesně potřebujete – osvědčené postupy od podvrknutého kotníku po žaludeční potíže. Na všechny obtíže se díváme komplexním pohledem – od stravovacích návyků přes cvičení až po meditaci. A nechybí konkrétní příběhy pacientů, kteří se podíleli na svém uzdravení a byli úspěšní.

Nechte se inspirovat. Naučíte se, že není potřeba se vším běžet k doktorovi, některé problémy můžete vyřešit skutečně sami.

O tuto knihu právě soutěžíme zde!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip