Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tři praktické tipy pro vaši krásu

Tři praktické tipy pro vaši krásu

14.2.2011 - Redakce Babinet

Lash LashMyslíte si, že v televizní reklamě naleznete ty nejlepší přípravky, které vám pomohou být krásnější? Nebaví vás neustále platit v ceně výrobku drahou televizní reklamu? A co takhle zkusit něco, co televizní reklamu ani nepotřebuje, protože to funguje a tak se informace o kvalitě výrobku šíří jako vlna mezi spotřebiteli?

Připadá vám to přitažené za vlasy? Kdepak, není. Je značná řada výrobků, o kterých příliš neslyšíte a přesto svou kvalitou dosahují a většinu jasně přesahují všechny inzerované produkty v televizi či luxusních magazínech. A protože mluvit na prázdno nemá moc smysl, rozhodli jsme vám představit tři výrobky jako důkaz našeho tvrzení.

Jako první příklad zmíníme prodlužovač řas Renokin Lash Lash. Dokonalost tohoto výrobku spočívá především v unikátním složením postaveném na komplexu peptidů, které se dostává ke kořínkům řas pomocí špičkové nanotechnologie. Již za 4 týdny je jasně viditelný výsledek a to zcela bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Tretox EyeliftI aplikace vás přesvědčí o kvalitě. Samotné balení je velmi praktické a tak nikoho ani nepřekvapí velmi snadná aplikace, která se provádí vždy jednou večer před spaním. Jako třešinkou na dortu je univerzálnost použití: nejen že prodlužuje řasy ženám, ale použití je vhodné i pro muže či pro růst obočí, je-li to potřeba. A to vše za velmi příznivou cenu, vzhledem k druhu výrobku.

Ani druhý příklad není obyčejným výrobkem. Neinvazivním způsobem, bez injekční stříkačky, vás zbaví vrásek kolem očí. Ano, jedná se o alternativu k liftingu kolem očí a to o výrobek Pretox Eyelift. Od čtyřicátého roku vám velmi oživí pokožku kolem očí a je jedno jestli máte třeba i suchou kůži, protože ani tu nijak nedráždí.

Pretox Eyelift je dodáván v podobě hustého krému, který se krásně vstřebává a hydratuje oblast okolo očí tak, aby nevznikaly další vrásky. Unikátní složení není jen správným lékem na vaše vrásky ale též úspěšně bojuje s (tmavými) kruhy pod očima a to i pomocí reflexních optických částic! I cena pod tisíc korun velmi zvyšuje atraktivitu tohoto výrobku.

RollerJako poslední musíme zmínit již relativně rozšířený výrobek a to nejen aplikátor krémů Derma roller Medik8. Co takový aplikátor vlastně umí? Z krémů se vám normálně dostane do pokožky pouhých 1 až 3 %. Derma roller Medik8 mnohonásobně zvyšuje množství dopravených účinných látek libovolného krému do libovolného typu pokožky. Jak to funguje?

Válečkování způsobí v pokožce mikroranky, které pak zahájí proces regenerace. Tento proces nastartuje tvorbu velkého množství nového kolagenu a pokožka se sama omlazuje. Proto váleček vyhlazuje vrásky, zlepšuje zahlazení jizev a speciálně jizev po akné. Derma roller Medik8 obsahuje titanové jehličky, které jsou navíc kvůli sterilitě a ostrosti pozlaceny.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip