Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Denim sukně jako nejžhavější trend roku 2024: Nosit se budou s rozparkem i v mini délce

Denim sukně jako nejžhavější trend roku 2024: Nosit se budou s rozparkem i v mini délce

2.5.2024 - redakce Babinet.cz

O tom, že džínám dominují volné a široké střihy, není pochyb. Jaké trendy nás ale letos čekají v oblasti denim sukní? Za ty nejvíce in jsou aktuálně považovány extra délky. Pokud však nejsou maxi sukně nic pro vás, nemusíte ztrácet hlavu, nosit se budou i další slušivé modely.  

 

S rozparkem

Prvním tipem pro ženy, které se v dlouhých sukních příliš necítí, jsou rozparky. Jakmile se totiž jednolitá plocha denimu rafinovaně naruší, výsledný efekt je pro siluetu mnohem lichotivější. A navíc i příjemnější na nošení. Dopřát si džínovou sukni s rozparkem můžete v midi i maxi délce. A obléct k ní můžete tenisky, lodičky, topy, tílka, halenky i saka. 

denim sukně 2024

ilustrační foto / Freepik

Elegantní pouzdrové

Pouzdrové sukně z rifloviny se rozhodně nehodí pouze do kanceláře. Právě naopak, jsou skvělé šatníku vyznavaček prudké elegance, basic kousků i ležérní módy. Oproti klasické tenčí variantě jsou denim pouzdrové sukně díky své pevnosti o něco lichotivější. Obléct je opět můžete s čímkoliv, co najdete ve skříni. Skvěle jejich půvab podtrhne pásek či lodičky na podpatku. 

Maxi délky

Dlouhé střihy jsou momentálně k vidění snad všude. A to nejen v rámci denim sukní, ale i kousků z jiných materiálů. Džínové maxisukně vypadají na vysokých a štíhlých modelkách přímo fantasticky. Do šatníku je tak má tendenci zařazovat čím dál více žen. Je však třeba zmínit, že se jedná o jeden z těch trendů, který nesvědčí všem. Jestliže chcete dát dlouhé denim sukni šanci, upřednostněte tu, která není příliš široká. A samozřejmě ji nezapomeňte vykompenzovat užšími horními díly – cropped topy, tričky s krátkým rukávem či bez nich. Vsadíte-li na vrstvení, spíš než dlouhému saku dejte přednost kratší bundě.

Mini sukně 

A nouze nebude ani o mini denim sukně. Ty jsou naprostým opakem maxi délek. Jelikož letošku budou vévodit hlavně mírná áčka, jež jsou obecně velmi lichotivá, slušet budou opravdu téměř každé ženě. Spíš než top k nim oblékejte druhý denim kousek, jako je košile či bunda ve stejném odstínu. 

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://cz.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=denim%20skirt%20trend%202024&eq=denim%20skirt%20trend%202024&etslf=5933 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz