Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Dámské holení: Hladčeji už to nejde!

Dámské holení: Hladčeji už to nejde!

Redakce Babinet

Společnost Procter&Gamble uvádí na český trh Gillette Venus Divine, nový dámský holicí strojek, který poskytuje nejhladší oholení a božsky hladkou pokožku – a to i na citlivých místech. Obsahuje čtyři nové prvky, které zaručují hladké oholení: tři nové břity Comfort Coated™, zvlhčující proužky Intensive Moisture™, zdokonalené polštářky vyhlazující pleť a nově navrženou rukojeť holicího strojku. Novinkou je také nový gel na holení Gillette Satin Care Oceania, který má velmi příjemnou a podmanivou vůni svěžího, exotického oceánského vánku a obsahuje výtažky hedvábí pro jemnou a saténově hebkou pokožku.

Venus Divine by Dara Rolins

Značka Gillette Venus Divine se rozhodla u příležitosti uvedení své novinky spolupracovat s populární módní ikonou a zpěvačkou Darou Rolins, která pro Venus Divine navrhla vlastní kolekci plavek ‚Venus Divine by Dara Rolins‘. Kolekce se skládá z 10 modelů, z nichž každý je originál. „Dámské holení Gillette používám už velmi dlouho, je to jedna z mých základních pomůcek, proto jsem ráda, že mohu s Venus Divine spolupracovat. Sama vím, jak je důležité, abych se dobře cítila a vypadala. Kolekce plavek ‚Venus Divine by Dara Rolins‘ se snaží odhalit v ženách bohyni, která je v nich ukrytá,“ říká Dara Rolins. „Snažila jsem se, aby byl každý model něčím zajímavý, proto jsou některé plavky například ručně malované.“ dodává Dara.

Holicí strojek Gillette Venus Divine

Holicí strojek Venus Divine navazuje na fenomenální úspěch svého předchůdce, holicího strojku Gillette Venus, který byl nejprodávanějším dámským holicím strojkem na světě. Holicí strojek Venus Divine je však vybaven řadou inovativních prvků, díky kterým ženy dosáhnou toho nejhladšího oholení. Nové břity Comfort Coated™ holí hladčeji a jemněji i na citlivých místech, jako je oblast bikin, podpaží či okolí kotníku. Unikátní zaoblená výkyvná hlava Venus Divine obsahuje také tři zvlhčující proužky Intensive Moisture™, které jsou obohaceny o přírodní aloe a rostlinné oleje. Dalším významným prvkem jsou vylepšené ochranné polštářky vyhlazující pleť, které pokožku jemně napínají tak, že se chloupky nadzvednou, a oholení je ještě snazší a hladší. Rukojeť holicího strojku byla zdokonalena, aby se strojek dal lépe a pohodlněji ovládat. Díky pouzdru, upevnitelnému na stěnu např. sprchy, je výměna holicí hlavice ve sprše nebo ve vaně snadná. Náhradní hlavice ShowerSafe jsou baleny jednotlivě ve vodotěsném obalu, takže po vyjmutí jsou břity čisté a suché. Holicí strojek Gillette Venus Divine je nádherně safírově modrý, opalizující, s perleťovým nádechem.

Holicí systém Gillette Venus Divine je k dostání od 1. května 2007 v běžné maloobchodní síti a jeho doporučená maloobchodní cena za balení s náhradní holicí hlavicí je 349 Kč. Cena balení 4 ks náhradních hlavic je 349 Kč. Gel na holení Gillette Satin Care Oceania se prodává v 200 ml balení za 129 Kč nebo cestovním 75 ml balení za 54,40 Kč.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip