Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Kabelky: Buďte originální!

Kabelky: Buďte originální!

Redakce Babinet

Kabelku lze připodobnit ke šperku –snažíme se ji sladit s oblečením i s ostatními doplňky. Proto je lepší pořídit si kabelek více a podle momentální nálady, kterou dáváme najevo okolí také svým oblečením, je střídat a kombinovat.

Kabelky, tašky a peněženky od značky Mandarina Duck budou vašimi věrnými společnicemi v zaměstnání, ve škole na schůzce i na procházce. Nikdy vás nezklamou a navíc skvěle vypadají!

V outletovém centru FREEPORT máte možnost jedinečné produkty od značky Mandarina Duck zakoupit za velice nízké výprodejové ceny. Ve FREEPORTU vás jistě zaujme také nabídka ostatních 60 prodejen a nabídka 200 světových, nejen módních, značek, jejichž ceny jsou o 30-50% nižší něž v klasických obchodech. A navíc - nikde jinde nekoupíte značkovou módu levněji! FREEPORT garantuje totiž nejnižší ceny značkové módy v ČR!

Otevírací doba ve Freeportu:

denně od 10 do 21 hodin včetně neděl a svátků.

A nezapomeňte si PAS nebo platný OP!!!

Freeport se totiž nachází v hraničním pásmu mezi ČR a Rakouskem.

Aktuální tipy od Mandarina Duck:

Řada Mandarina

Tato linie tašek je dokonalou ukázkou tvořivosti návrhářů, kteří se nechávají unést svou fantazií. Odpovídá tomu jak neobvyklý tvar, tak i potisk jednotlivých modelů, který se mění s každou novou kolekcí. Návrháři čerpají inspiraci ze světa kolem nás, umělecký tým využívá povrchy tašek k reprezentaci nových a především odlišných osobních životních stylů.

M a t e r i á l: linie Mandarina je vyrobena ze syntetických látek, zatímco kožené detaily jsou z telecí kůže. Látka, která je odolná proti nepříznivému počasí i skvrnám, činí tuto linii velmi praktickou a velice oblíbenou u zákazníků.

Řada Smile

Linie dámských kožených kabelek, kosmetických taštiček, peněženek a klíčenek. Každou sezónu je linie Smile obohacena o nové vzory a grafiku symbolizující přírodu – květiny, ptáky, etnické motivy - která je natištěna na kůži. Tato linie je vyrobena z telecí kůže s anilinovou úpravou, proto je jemná a příjemná na dotek. Látkový pásek přes rameno je kombinován s děleným pruhem kůže a nošení na rameni je příjemné a pohodlné. Speciální technologie tisku zaručuje vysokou trvanlivost dekorace.

Řada Duck

Jsou poutavé, mladistvé modely linie MD, které jsou vyrobeny z odolné polyesterové látky. Mají svislé vyšívání na každé tašce, které je jiné a zpestřuje tak pravidelné tvary tašky. Malá kapsička na zip může sloužit na klíče nebo na mobilní telefon. Největší prostor tašky je uzavřen zipem. Dobře vyvážené modely od malých až po velké dovolují zákazníkům vybrat si z celé řady typů: do podpaží, přes rameno nebo jednoduše do ruky.

M a t e r i á l: Umělá, oplastěná látka skvěle kontrastuje s metalizovanou pryskyřicí. Materiál je voděodolný a lehký. Jemné vlákno je ze stoprocentního nylonu. Doplňky jsou z průhledné umělé hmoty s hedvábným efektem.

Ú d r ž b a: Čistěte mokrou houbičkou a neutrálním mýdlem, naneseným na houbičku a ne přímo na výrobek. Potřete mokrou houbičkou, ihned vysušte hadříkem a nechte výrobek uschnout na čerstvém vzduchu. Vycpěte tašku papírem, aby si udržela svůj původní tvar. Nenamáčejte tyto modely do vody, nežehlete, nevystavujte přímému teplu! Nepoužívejte čistící prostředky obsahující benzín, rozpouštědla nebo alkohol.

Řada Double M a t e r i á l: Produkty z této linie jsou z jedinečného materiálu tvořeného dvojitou kůží podšitou látkou, která je vyrobena speciálním procesem. Nepravidelnost povrchu kůže je charakteristická pro tento druh výrobního procesu, proto je výrobek jedinečný na dotek. Všechny “vady“ a žilky na výrobku jsou zapříčiněny přírodní kůží. Používáním se produkty z řady Double stávají hebčí a hebčí.

Ú d r ž b a: Čistěte jemnou vlhkou houbičkou a neutrálním mýdlem nebo prostředkem na bázi

silikonu – určeným k ošetření kůže.

Kde Koupit:

Freeport / Mandarina Duck

Chvalovice 196 - Hatě

669 02 Znojmo

www.freeport.cz

www.mandarinaduck.com

FREEPORT EXCALIBUR CITY

je prvním outletovým centrem v ČR a je jedním z největších nákupních center svého druhu ve střední Evropě. Návštěvníci mají na výběr z více než 200 světových značek v 60 obchodech. Nikde jinde nekoupíte značkovou módu levněji! Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou díky unikátnímu obchodnímu systému minimálně o 30 až 50 % nižší než v běžných obchodech. V období speciálních slevových akcí mohou být ceny dokonce až o 70 % nižší. Překvapivě nízkých cen Freeport dosahuje tím, že značkové obchody zde nabízejí zboží z právě dobíhajících kolekcí. Jedná se o produkty, které ve svých domovských značkových prodejnách ustoupily nově přicházející kolekci. Pestrá paleta nejen módního zboží nabízeného v outletovém centru Freeport tak obsahuje hodnotné kolekce mezinárodních top návrhářů, které jsou k dispozici za bezkonkurenční ceny. Freeport garantuje svým zákazníkům nejnižší ceny. Najdete-li stejné zboží, které jste koupili ve Freeportu Excalibur City, za nižší cenu v jiném obchodě v České republice, bude Vám vrácen rozdíl v ceně. Garance platí měsíc ode dne Vašeho nákupu a nevztahuje se na speciální nabídky, výprodeje a nákupy na internetu. Freeport Excalibur City se nachází na hraničním přechodu Hatě u Znojma. www.freeport.cz

Mandarina Duck

Tuto společnost založili přátelé z dětství Paolo Trento a Pietro Mannato v roce 1968. Značku Mandarina Duck uvedli na trh v roce 1977 a hned první kolekce vnesla na konformní a konzervativní trh té doby svěží vítr v podobě originálních nápadů, zajímavých barev a moderních lehkých materiálů. V dalších dekádách společnost úspěšně pokračovala v produkci kabelek a cestovních zavazadel. Téměř třicet let po brilantním startu Mandarina Duck přichází s originálními, nezávislými, ale také moderními produkty. V roce 2002 vyvinula inovativní řadu hodinek a slunečních brýlí, v roce 2004 přišla s vlastní řadou kosmetiky Mandarina Duck. www.mandarinaduck.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Ivanaa
24.8.2018 10:01

jsou pěkné. Hlavně tu běžovo žlutou bych skombinovala s jantarovými šperky

Marketaaa
22.10.2018 21:57

no, ty kabelky mi nepřijdou nějak extra moc IN. Myslím si, že ve Freeportu se dají pořídít i mnohem lepší kousky

Další z magazínu

Náš tip