Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Náplasti Q10: Účinný boj proti vráskám!

Náplasti Q10: Účinný boj proti vráskám!

Redakce Babinet

Náplasti proti vráskám v okolí očí a proti příznakům stárnutí

Díky inovační technologii v novém preparátu s koenzymem Q10 je zajištěn silný efektní účinek proti vráskám. Díky zvýšenému účinku komponentů (koenzym Q10, Rosa rubiginosa, Buxus chinensis, Calendula officinalis) chrání pleť před škodlivým působením slunečního záření a volnými radikály. Vyhlazují jemné vrásky, omezují viditelnost hlubších vrásek a také hydratují pokožku.

Návod k použití:

Pomocí odličovače bez oleje očistěte místo v okolí očí. Vyjměte produkt ze zapečetěného obalu a bezpečnostní fólie. Aplikujte jej na oblast, kde je léčba potřebná. Nechte působit nejméně 20-30 minut nebo přes noc. Potom opatrně sejměte. Opakujte tento postup každý den. První účinky jsou viditelné již po jednom týdnu.

Složení:

Buxus chinensis, Rosa rubiginosa, Propylene glycol, Glycolic acid, Calendula officinalis, Ascorbic acid, Lactic acid, Tocopheryl acetate, Glycine soya, Daucus carota, Methylsilanol hydroxyproline aspartate, Equisetum arvense, Humulus lupulus, Ubiquinone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl palmitate, Citric acid.

Účinky:

- stimulace buněčné regenerace

- redukce jemných vrásek okolo očí (tzv. kohoutí stopy)

- viditelné omezení barevných změn pokožky

- zářivý vzhled

Balení bsahuje 12 náplastí.

Doporučená maloobchodní cena balení je 529 Kč.

K zakoupení v prodejnách řetězce Sephora.

Společnost VitaDirect věnovala do soutěže 5 balení Náplastí proti vráskám v okolí očí a proti příznakům stárnutí! Odpovězte správně na naší soutěžní otázku a můžete vyhrát tuto novinku!

Soutěžní otázka:

Po jak dlouhé době jsou viditelné první účinky těchto náplastí?

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Soutěž začíná 23.2.2007 a trvá do 11.3.2007. Do tohoto dne bude možné odpovědět na soutěžní otázku, která je umístěna na soutěžní stránce zde.Vaší odpověď posílejte na info@babinet.cz.

2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví. soutěžní otázku.

3. Již jednou odeslanou odpověď nelze zpětně opravit.

4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru Babinet.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Babinet.cz a jejich rodinní příslušníci.

5.Ceny pro výherce: 5 x balení Náplastí proti vráskám v okolí očí a proti příznakům stárnutí.

6. Výherce bude kontaktován serverem Babinet.cz na základě poskytnutých kontaktních údajů ve své odpovědi a domluven způsob předání výhry.

7. V případě, že kontaktní údaje uvedené v registraci nebudou pravdivé, bude vybrán jiný výherce.

Správná odpověď: již po jednou týdnu

Gratulujeme výhercům: Kateřina klimešová-Frýdek-Místek, Z.Hradecká-Jind.Hradec, Michaela Loukotová-Labská Kotlina, Jana Beštová-Kladno, Vlasta Hrušková-Opava

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip