Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tři kousky oblečení, které vám budou slušet, i když máte nestálou váhu

Tři kousky oblečení, které vám budou slušet, i když máte nestálou váhu

6.10.2023 - redakce Babinet.cz

Zná to zřejmě každá žena. Jeden měsíc vám jsou kalhoty volné a další je sotva dopnete. Pokud je tedy i vaše váha nestabilní, zde vám představujeme tři jedinečné kousky, které vám skvěle padnou za všech okolností. 

foto / Freepik

Na tom, jak se ve svém těle cítíme, má vliv hned několik různých faktorů. Někdy je to v důsledku zdraví, jinde prostě zase nemáme náladu trávit v posilovně dlouhé hodiny a do toho všeho se občas připletou hormonální změny. Je přirozené, že naše váha kolísá a není třeba si s tím dělat zbytečné starosti. Jednodušší bude, pokud tomu přizpůsobíme náš šatník. Existuje totiž hned několik kousků, které vám budou slušet, i když třeba zrovna přiberete pár kilo. 

Pouzdrové strečové šaty

Jestli lze nějaký kousek považovat za skutečně univerzální, pak jsou to pouzdrové strečové šaty. Ty vám totiž budou sedět, když jste zrovna v nejlepší formě, během těhotenství i po porodu. Kvalitní pouzdrové šaty, například z jemného úpletu nebo s rolákem, se proto ve vaší skříni skutečně neztratí. Obzvláště během podzimu je pak v kombinaci s koženými kozačkami a vlněným kabátem opravdu unosíte. 

Oversized sako

Oversized saka pánského střihu se v posledních letech stala velmi oblíbená. Lze jen hádat, zda je to kvůli jejich nadčasovému vzhledu, nebo právě díky jejich praktičnosti. Volnější saka dokáží velmi rafinovaně schovat jakékoliv nedostatky, a navíc je během chladnějších dnů můžete využít k tolik oblíbenému vrstvení, neboť se vám pod ně skvěle vejde najeden svetr. 

Úpletové sukně

A stejně tak během váhových výkyvů oceníte i úpletové sukně. Ty fungují dost podobně jako výše zmiňované strečové šaty. Jsou praktické, sluší ženám všech velikostí, a navíc jsou extrémně pohodlné. Jestliže se tedy i vám často stává, že zatímco ráno máte bříško dokonale ploché a k večeru si již přijdete, jako byste to snad ani nebyla vy, úpletovou sukni si jistě zamilujete. 

 

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://urbsuburbstyle.com/blog/2019/1/1/the-tip-how-to-dress-when-youve-gained-weight 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip