Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Plavkové trendy, které je třeba před létem 2023 znát

Plavkové trendy, které je třeba před létem 2023 znát

20.4.2023 - redakce Babinet.cz

I když dle počasí to zatím nevypadá, že by se koupací sezona pomalu blížila, pojďme si čekání na léto zkrátit představením plavkových trendů pro rok 2023. Které modely se tedy budou letošní léto nejvíce nosit?

 

foto / Freepik

Sportovní elegance 

Jelikož vodní sporty jako paddleboarding či šnorchlování se stávají čím dál více oblíbené, byli módní návrháři přinuceni přijít na trh s plavkami, které budou pro podobné aktivity vhodné. Proto je možné v aktuálních kolekcích najít bikiny s dlouhým rukávem, plavecká tílka či stylové neopreny. Jestliže tedy podobné vodní sporty učarovaly i vám, v aktuálních letních kolekcích si nějaké plavky určitě vyberete.

Veselé potisky

Chcete být letos u bazénu či na pláži opravdu vidět? Pak je trend barevných potisků, 3D ozdob a výrazných detailů vhodný právě pro vás. Jedná se samozřejmě o trend, který není pro každého, ale jistě si najde své příznivce. 

Provázkové bikiny

Provázkové bikiny nabízející vskutku hybridní vzhled unosíte během dovolené k vodě i do baru. Zatímco během cesty na pláž přes ně stačí přehodit krajkové šaty, do baru k nim oblékněte džínové šortky a top s větším výstřihem, který krásně odhalí zajímavé šněrování plavek. 

Plavky s dlouhým rukávem 

Dále se během letošní letní sezony můžeme těšit na plavky s dlouhým rukávem. Nejenže se jedná o model, který působí skutečně originálně, ale navíc také ochrání vaše ruce před slunečními paprsky. Pořídit si konkrétně můžete pestrobarevné jednodílné plavky s dlouhým rukávem či bikiny s průhlednými rukávy.

Třpytivé plavky

Třpytivé plavky s výraznou texturou byly v módě již minulá léta a na scéně se objeví i letos. Jsou zárukou toho, že budete trendy, aniž byste musela zbytečně experimentovat. Vůbec nejoblíbenější letos budou klasické trojúhelníkové bikiny s flitry a třpytkami

Bikiny s vysokým pasem

Bikiny s vysokým pasem se zřejmě řadí mezi nejkontroverznější plavkový trend. Zatímco jedni je milují, druzí jim stále nemohou přijít na jméno. Ať už se řadíte do kterékoliv skupiny, fakt, že plavky s vysokým pasem budou in i letos, zkrátka nezměníme. 

Barevné plavky

Máte ráda veselé barvy? Pak letošní léto bude patřit právě vám. I když sice budou k dostání klasické černé či béžové bikiny, mnohem více se ale budou nosit pastelové a syté odstíny. Kromě monochromatických plavek budou k dostání i ty vícebarevné. 

napsala Dana Klementová

Zdroj:

https://www.thezoereport.com/fashion/2023-swimsuit-trends
https://www.instyle.com/best-swimwear-trends-2023-7254709 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip