Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Zpátky do školy! Splňte svým dětem jejich přání v první den

Zpátky do školy! Splňte svým dětem jejich přání v první den

26.8.2019 - redakce Babinet.cz

Konec prázdnin už klepe na dveře a blíží se desetiměsíční kolotoč školních povinností. Skok do reality všedních dní bývá často náročný, tak proč si ještě v září trochu nedopřát a otočit svůj přístup. Oslavte to s dětmi! Ať mají ten start snazší. Vezměte je například na jejich oblíbené jídlo. A co milují nejvíce? Palačinka, pizza, pečené brambory, bagety, atd. Přinášíme vám tipy, kde jejich chutě uspokojit.

Nejenom děti milují francouzský dezert, který svou vůni připomíná pouliční stánky v Paříži, i my dospělí si ho rádi dáme. A proto tenké a vláčné palačinky crêpes jsou výbornou sladkou odměnou pro naše školáky i pro nás. V Bageterií Boulevard je možné si tuto dobrotu vybrat s různými náplněmi, které se zde pravidelně sezónně mění. A jsou opravdu jako z pařížské ulice.

Každoročně v září kromě návratu do školy všichni vyhlížíme i babí léto, které je přímo stvořené k posledním piknikům. Sbalte proto celou rodinu a běžte nachytat poslední letní paprsky na vaše oblíbené místečko. A nedělejte se s přípravou občerstvení na deku. Skočte si pro praktický Box4Family, který vám připraví za pár minut a zasytí celou rodinu. Dostanete 8 kousků bagetek a také 2 kusy patatas s domácí tatarkou. Vše zabalené v praktickém balení, které s sebou můžete vzít kamkoliv. „Best seller“ Pečené patatas lze koupit také samostatně, stálici „hranolky s tatarkou“ přece neodmítne žádné dítě ani teenenager. V bageterii navíc pečené bez oleje, originálně ochucené a zabalené do praktického kornoutu.

Léty prověřené streetfoodové klasiky, po těch mlsně sáhne každý. Pokud navíc toužíte po něčem tak akorát do ruky pro vaši ratolest, vyberte „rychlovku“. Dejte si například menší křupavou „šunkovou“ bagetku, v moderním kabátku. Odrostlejším dětem udělá radost Dr. Gyros s jogurtovým dresinkem nebo kuřecí kousky se sweet chilli omáčkou.

Pizza, tak ta zachrání každou situaci. A co revoluční pizzerie, kde si každý může sestavit pizzu podle vlastní představivosti? To je pro děti teprve výzva! Zkuste je vzít do restaurace 360pizza, kde si mohou přísady vybrat přesně podle sebe a vyzkoušet si, jaké je to popustit uzdu jejich fantazii a chutím. Bavit je určitě bude i interaktivní objednávka na samoobslužném kiosku, kde si sami vše navolí. Vybraná pizza přistane u vás na stole do 6 minut, tedy 360 vteřin, takže žádné dlouhé čekání.

 

Více se o Bageterii Boulevard a jejich novinkách se dozvíte na webu www.bb.cz.

Více se o konceptu 360pizza dozvíte na www.360pizza.cz.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip