Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  HMD Global představuje dva nové klasické telefony Nokia 220 4G a Nokia 105

HMD Global představuje dva nové klasické telefony Nokia 220 4G a Nokia 105

24.7.2019 - redakce Babinet.cz

Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, dnes představila nové přírůstky do portfolia tlačítkových telefonů – Nokia 220 4G a Nokia 105. Nokia 220 4G nabízí hlasové volání ve vysoké kvalitě přes 4G VoLTE*, internetový prohlížeč a možnost být v kontaktu s rodinou a přáteli skrz sociální sítě. Inovovaná Nokia 105 přináší vše, pro co byl tento model doposud známý a oblíbený. Očekávat tak lze dlouhou výdrž baterie s možností telefonovat po celý den na jedno nabití a 1,77“ barevný displej stvořený pro hraní oblíbených her. U obou telefonů nechybí předinstalovaná legenda mezi hrami – Had.

Juho Sarvikas, Chief Product Officer, HMD Global, sdělil:

„Víme, že naši fanoušci po celém světě mají odlišné potřeby. Proto jsme se rozhodli vyjít vstříc jejich očekávání a představujeme dva nové modely klasických telefonů – Nokia 220 4G a Nokia 105, které se mohou pochlubit nejen skvělou cenou. Oba telefony nabízí jednoduchost a výdrž, kterou fanoušci od klasických telefonů očekávají. Nokia 105 staví na úspěchu svého předchůdce a Nokia 220 4G je naší odpovědí pro ty, kteří chtějí moderní konektivitu v klasickém telefonu.“

Nokia 220 4G: Hodně zábavy v praktickém provedení

Nokia 220 4G přinese možnost telefonovat se svými blízkými ve vysoké kvalitě díky technologii VoLTE. 4G konektivita poskytuje také možnost prohlížet oblíbené internetové stránky a zůstat ve spojení s rodinou a přáteli skrz sociální sítě.

Nokia 220 4G nabízí již dobře známý moderní design značky Nokia. O dostatečnou odolnost se stará polykarbonátový kryt, který je probarvený v celém svém objemu a minimalizuje tak vizuální dopad nárazů a oděrek.

Fanoušky legendární hry Had potěší, že jejich oblíbený titul nechybí v základní výbavě telefonu. Nokia 220 4G navíc nabídne další předinstalované hry na zkoušku, mezi které patří Ninja Up, Sky Gift, Nitro Racing a Tetris. Zabudované FM rádio nevyžaduje připojení sluchátek. Své oblíbené stanice tak lze poslouchat se svými blízkými.

Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití se pak postará o dostatečnou porci zábavy během procházení webových stránek, sociálních sítí a hraní her.

Zcela nová Nokia 105: moderní a inspirativní

Nokia 105 díky modernímu vzhledu, který čerpá z odkazu designu společnosti Nokia, skvěle padne do dlaně. Polykarbonátový kryt je probarvený v celém svém objemu a minimalizuje tak viditelnost jednotlivých oděrek. Zpracování telefonu se vyznačuje kvalitou, spolehlivostí a robustností přesně tak, jak se od značky Nokia očekává. Pohodlné vytáčení hovorů a psaní textových zpráv zajistí klávesnice s jednotlivě oddělenými klávesami.

Vyměnitelná baterie s dlouho výdrží na jedno nabití zajistí, že Nokia 105 bude připravena na jakoukoliv cestu. S Nokia 105 mohou uživatelé bezstarostně volat rodině i přátelům po celé hodiny, aniž by se museli ohlížet na zbývající procenta baterie. Interní úložiště nabídne prostor až pro 2 000 kontaktů a 500 SMS zpráv. Také s tímto telefonem se mohou fanoušci těšit na hru Had a další předinstalované hry na zkoušku.

Se zabudovaným FM rádiem lze kdykoliv poslouchat oblíbené stanice a nechybí možnost posvítit si ve tmě LED svítilnou. Pro její zapnutí i vypnutí stačí dvakrát stisknout tlačítko nahoru.

Dostupnost

Dostupnost, doporučenou cenu a barevné varianty modelů Nokia 105 a Nokia 220 4G bude brzy upřesněna.

---------------------------------------------

* Dostupnost volání ve vysoké kvalitě se může u jednotlivých operátorů lišit.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip