Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Zahrada za oknem

Zahrada za oknem

21.5.2019 - redakce Babinet.cz

Toužíte po vlastnoručně vypěstovaných rajčatech, lilcích, salátech, paprikách či jahodách? Nemáte zahradu? Žádný problém. Pěstování vlastní zeleniny není nic složitého a hravě to zvládnete na každém městském balkóně.

Samozavlažovací truhlíky BERBERIS jsou příkladem toho, jak skvělé výrobky vznikají, když jejich tvůrci promýšlejí věci do detailů, radí se se zákazníky a společně se snaží vyřešit potíže, které mají pěstitelé. Důmyslný design skloubený s chytrými detaily pro snadnou manipulaci dělá z pěstování čiré potěšení. Vychytaný systém samozavlažování dopřeje rostlinám přesně tolik vody, kolik potřebuji.

Samozavlažovací truhlíky BERBERIS koupíte na Plastia.eu. V nabídce truhlíky hned v několika barvách.

Velkooobjemové truhlíky BERBERIS mají jednu (UNO 39 x 45 cm), dvě (DUO 39 x 78 cm) nebo tři nádoby (TRIO 39 x 117 cm). Dno nádoby tvoří zásobník vody (na 9, 18 nebo 27 l), který zajistí rostlinám pravidelnou dávku vody, i když odjedete na dovolenou. S těmito truhlíky můžete na balkóně pěstovat i menší ovocné stromky.

Tvůrci samozavlažovacích truhlíků BERBERIS nezapomínají ani na řešení pro menší balkóny. Výsledkem je originální, barevně nápaditý samozavlažovací truhlík s délkou 60 nebo 80 cm a vychytaný truhlík jen 30 cm dlouhý s otvorem pro umístění na zábradlí. Pěstování bylinek nebo drobnoplodých jahod ještě nikdy nebylo tak snadné.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip