Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  5 způsobů, jak využít tyl – objevte látku, která dodá eleganci!

5 způsobů, jak využít tyl – objevte látku, která dodá eleganci!

25.4.2019 - redakce Babinet.cz

Chystáte květinovou výzdobu, čeká vás organizace svatby, nebo se chcete inspirovat nápady, jak lze tyl využít ve vašem šatníku nebo v domácnosti? Zde si najde to pravé ořechové – tedy spíše tylové - skutečně každý!

1. Svatební doplňky

Tylová látka je neodmyslitelně spjata se svatebními přípravami. Neexistuje podobný materiál, který by evokoval jemnost a eleganci. V dnešní době si můžete tyl vybrat nejen v klasické hladké variantě, ale můžete použít například i tyl s puntíky nebo s oblíbenými třpytkami.

2. Květinová výzdoba

Tyl ideálně doplňuje také květinové vazby, kterým dodá na eleganci a něžnosti. Květinářky dobře vědí, proč jej s citem doplňují do malých i větších kytic.

3. Šaty

Transparentní tyl se skvěle hodí jako materiál k vrstvení například pro oblíbené tutu sukně, ale i jako vrstvená spodnička pod kolové sukně. Pomocí tylu si můžete vytvořit neodolatelné šaty, které nebude mít nikdo jiný. Tyl nebo další dekorační látka se dá výborně využít k ozvláštnění vašeho šatníku!

4. Dekorace v bytě

Už jste někde zahlédli tylové závěsy? Těžko najdete vzdušnější a elegantnější variantu zastínění, než je právě tyl. Pomocí tylu si můžete ozdobit také květináče – stačí uvázat krásnou mašli, a váš květináč či venkovní truhlík dostane punc jedinečnosti.

5. Stolování

Přejete si mít po ruce varianty pro slavnostní stolování? V tom případě si pořiďte několik variant tylu, ze kterého vytvoříte stylový středový panel na vašem stole. Sváteční vánoční variace, velikonoční svěžest i letní romance – to vše si za pár korun můžete vytvořit zcela sami. Pár doplňků a je hotovo!

Která z variant se zamlouvá vám? Nechejte se inspirovat a dejte se do práce! Udělejte si radost novou látkou pro vaše kreativní chvilky pohody.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip