Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Mimořádná přírodní zubní péče od značky Ecodenta

Mimořádná přírodní zubní péče od značky Ecodenta

26.1.2019 - redakce Babinet.cz

Nevšední zubní péče vytvořená čistou přírodou, avšak zdokonalená nejmodernější vědou. V divoké přírodě se ukrývají zdroje unikátních aktivních látek, ze kterých vycházejí i zubní pasty Ecodenta. Jakmile je jednou vyzkoušíte, k běžné zubní péči se již nebudete chtít vrátit. Nevěříte?

Nejen zubní pasty doporučované uznávanými lékaři

Zdravý a bělostný úsměv je snem snad každého z nás. Udržet své zuby dlouhodobě v kondici a vyhnout se tak bolestivým zákrokům zubního lékaře však vyžaduje kvalitní a hlavně pravidelnou péči. Budete více než mile překvapeni exkluzivitou zubní péče značky Ecodenta, jejichž produkty seženete na Elnino.cz již kolem 100 Kč. Nejenže ve svých produktech Ecodenta spojuje šetrné přírodní látky s nemodernějšími vědeckými poznatky, ale v portfóliu značky navíc naleznete i opravdu nevšední produkty jako je třeba černá zubní pasta. Vše bez škodlivých abrazivních a pěnivých látek, peroxidu či parabenů. Řekněte jednou pro vždy sbohem zubnímu kameni, plaku i nepříjemnému zápachu. Hýčkejte své zuby přírodní péčí Ecodenta!

Nevšední nabídka zubní péče Ecodenta

Ve spolupráci s Litevskou univerzitou lékařských věd vytvořila Ecodenta několik zcela mimořádných řad produktů vycházejících z účinků čistě přírodních látek. Speciální černá zubní pasta Ecodenta Toothpaste Black Whitening obsahuje černé uhlí, které se vyznačuje vynikající bělící schopností, a antibakteriální extrakt ze zeleného čaje. Nelekejte se – černá zubní pasta Ecodenta Toothpaste Black Whitening je po nanesení na zubní kartáček opravdu černá, ale při čištění zubů vytváří šedou pěnu. V nabídce značky Ecodenta najdete i řadu dalších netradičních zubních past či ústních vod, které rozhodně stojí za zvýšenou pozornost.

Zubní pasta proti skvrnám od nápojů a tabáku Ecodenta Whitening Toothpaste ANTI Coffee & Tobacco díky obsahu citrusových esenciálních olejů výrazně napomáhá k viditelnému odstranění nevzhledného nažloutlého tónu zubů a skvrn na sklovině způsobených kávou, čajem či tabákem. Zubní pasta Ecodenta Toothpaste Salt s obsahem soli a aloe vera bude spásou pro všechny ty, které trápí citlivé zuby. Dětské zubní pasty plné šťavnatého ovoce obsahují až 99,7% čistě přírodních surovin! I těm nejmenším mléčným zoubkům tak může být dopřáno té nejlepší možné péče.

Nepodceňujte výběr zubní péče a vsaďte na čistě přírodní sílu ukrytou v průlomových produktech značky Ecodenta.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip