Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Originální edukační „handmade“ hračky pro nejmenší, které budou milovat

Originální edukační „handmade“ hračky pro nejmenší, které budou milovat

13.12.2018 - redakce Babinet.cz

Přemýšlíte, čím byste potěšili nejmladšího člena rodiny? Určitě vás napadnou hračky. Skvělá volba! Nicméně hračky nemusí být „jen“ na hraní, ale mohou sloužit k rozvíjení smyslů, učení, hraní a relaxaci. Navíc když jsou „handmade“, co víc si přát. Přesně takové najdete na Vally.cz.

„Již od mala jsem vždy snila o tom, abych dělala v životě to, co mě baví a naplňuje. Hrozně ráda jsem chodila do školky. Milovala jsem naše pískoviště, průlezky a opakující se trasy procházek,“ vysvětluje Mgr. Zuzana Náhlíková, zakladatelka e-shopu s hračkami a pomůckami pro děti Vally.cz. „Jsem zastánkyně metod J. A. Komenského, paní Montessori a dalších myslitelů, kteří přistupují k dítěti jako k individualitě, chtějí vidět jeho potenciál a vědí, že každé dítko je jiné. Proto jsem založila internetový obchod, kde najde každý rodič nějakou hračku nebo pomůcku pro svou ratolest. Tvoříme pouze z těch nejkvalitnějších materiálů a vše je česká ruční výroba.”

TIP:

BAZÉNEK S KULIČKAMI

Dětské bazénky s míčky jsou nejen zábavné, ale mají i prokazatelně prospěšné účinky na děti. Pediatři a psychologové prokázali, že hraní v dětském bazénku má pozitivní vliv na zdraví dětí s neurologickým postižením ve vývoji. Proto se bazénkům s plastovými míčky také říká terapeutické bazénky nebo masážní bazénky. Masáž plastovými míčky uvolňuje napětí a posiluje svaly.

Barvy míčku můžete vybírat s ohledem na pohlaví vašeho děťátka. Bazén je vyroben z atestovaného molitanu, který je potažen bavlněnou látkou. Díky zipům je možné látku kdykoli sundat a vyprat.

VELKÝ BALDACHÝN

Naše baldachýny vykouzlí bez složité montáže krásný a útulný prostor pro vaše děti i miminko. Dejte dětem pocit příjemného relaxu v podobě odpočinku ve vlastním baldachýnu. Tato oáza klidu a bezpečí podněcuje dětskou fantazii a tvořivost. Baldachýny jsou vhodné do každého prostoru – i do podkroví či pod šikminu.

DĚTSKÝ TEEPEE STAN

Vybudujte dětem jejich bezpečnou zónu. Stan teepee je vyroben z certifikovaných, kvalitních materiálů. Vytváříme je s důrazem na každý detail, s ohledem na bezpečnost dětí a podle nejnovějších trendů. Naše dětské teepee vykouzlí bez složité montáže krásný a útulný prostor pro vaše děti i miminko. Děti se v tomto svém prostředí cítí dobře, sebejistě a hlavně bezpečně. Velké rozměry jsou ideální pro vybudování dlouhodobého pocitu bezpečí a “svého prostoru”.

DIDAKTICKÁ KOČKA ZORA – 150CM

Maxi kočička je vhodná k válení se, spinkání, odpočívání, a hlavně rozvíjení smyslů – jemná motorika, hmat, logika, rozpoznávání tvarů a barev.

Kočka má na těle našité geometrické tvary a další stejné má v pytlíčku. Úkolem je správně tyto geometrické tvary barevně a hmatově rozpoznat a následně je správně přiložit. Pak je zase schovat do pytlíčku a relaxovat na měkoučké kočičce. Tyto didaktické hračky navíc podněcují kreativitu, fantazii a mohou nastartovat pozdější rozvoj talentu.

ZIMNÍ FUSAKy

Zimní fusaky Vally lze přizpůsobit jak pro ty nejmenší miminka, tak i pro tří leté děti. Dítě do něj pomocí zipů snadno zabalíte. Kolem hlavičky ho můžete stáhnout pomocí šňůrek. Náš dětský luxusní fusak se skvěle přizpůsobí jak hluboké korbě, tak i sportovnímu kočárku. Fusak má na zadní straně otvory pro 5bodové bezpečnostní pásy.

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip