Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nevšední, šokující, originální. TOP 3 podzimní vůně, které musíte vyzkoušet!

Nevšední, šokující, originální. TOP 3 podzimní vůně, které musíte vyzkoušet!

1.11.2018 - redakce Babinet.cz

S příchodem chladných dní ukládáme svěží, lehké vůně do ústraní. Módní diktát nám velí jasně - je na čase vyrazit objevovat o poznání výraznější, provokativnější a hřejivější vůně. Zapomeňte na předsudky a poohlédněte se letos po něčem doposud nepoznaném. Vytipovali jsme pro vás 3 MUST HAVE dámské podzimní vůně, které čekají na vaše objevení.

Neočekávané překvapení podzimu 2018

Osvoboďte svou osobnost a pusťte se do všeho, pro co se sama rozhodnete. Trochu odvážné rozhodnutí vedlo ke vzniku nečekané novinky roku 2018. Dámská vůně Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything je totiž vůbec první dámskou fougere vůní, tedy čistě dámskou vůní, ve které byla použita typicky pánská složka - kapradina. Nevšední novinka vás posléze zaskočí znovu, a to svou gigantickou až 14 hodinovou výdrží. Pokušení v podobě pižmově-sladkých akordů a ony atypické akordy kapradiny se svým zemitým podtónem jsou ve vůni Girls Can Do Anything  mistrně nakombinovány s lahodnou hruškou, tonkou, pižmem a fenomenální vanilkou.

Koncentrovaná dávka luxusu a elegance

Jak je vidět, o kvalitní novinky v roce 2018 rozhodně není nouze. Do nejmenšího detailu vyladěná dámská vůně Bottega Veneta Knot Eau Absolue je opravdu famózní vůní pro výjimečnou ženu! Její orientálně-květinová kompozice se otevírá sladkými tóny neroli a vanilkovými akordy heliotrope, které se v srdci mísí s omamně vonícím jasmínem a levandulí rozplývající se ve vzácných pryskyřicích. Výrazná, dech beroucí a uhrančivá. Intenzivní směsice nejkvalitnějších surovin tak dala vzniknout až mystické dámské vůni. Necháte se zahalit zlatavou aurou luxusu v podání vůně Bottega Veneta Knot Eau Absolue?

Smaragdově zelené srdce z hlubin pralesa

Osvědčené parfémové bestsellery jsou sice sázkou na jistotu, ale potkáte je na každém rohu. Odlište se, vyberte si opravdu originální podzimní vůni, se kterou budete jedinečná. Přesně takovou je fenomenální smaragdové srdce Aura z dílny parfémového mága Thierry Mugler. Nevšední, nespoutaná a až bestiální dámská vůně Aura je vůbec jedinou zeleně-orientální dámskou vůní na trhu. Užívejte si nekončící hodiny svěžesti zeleně listů rebarbory a unikátního výtažku z tygří liány, ohromující vanilky a jemné vůně květů pomerančovníku, směsicí, která vás zahalí po celý den doslova vonnou smrští.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip