Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Udělejte svým blízkým radost dárkovou kartou Atria Flora

Udělejte svým blízkým radost dárkovou kartou Atria Flora

8.11.2018 - redakce Babinet.cz

Oblíbené pražské obchodní centrum Atrium Flora obnovilo prodej dárkových karet. Jsou elegantním řešením pro ty, kteří si nejsou jistí vhodným vánočním dárkem. Zákazníci obchodního centra Atria Flora navíc mohou využívat skvělých výhod aplikace Shopfun.

Pomalu se blíží čas vánočních dárků a najít ten vhodný není úplně jednoduché. Návštěvníky obchodního centra Atrium Flora tak potěší možnost zakoupení dárkových karet pro jejich blízké. Nabít je můžete na vámi zvolenou hodnotu a můžete si tak být jistí, že u vánočního stromečku nedojde k nežádanému zklamání. Obdarovaní mohou dárkovou kartu využít na nákupy v obchodním centru, kde si vyberou z široké nabídky obchodů. Hodit se jim bude i při očekávaných povánočních slevách, které miluje snad každý z nás.

Pokud si navíc ve svém chytrém mobilním telefonu nainstalujete aplikaci Shopfun, můžete využít mnoho výhod, o kterých další návštěvníci obchodního centra nemají ani tušení! Speciální akce a slevy, jež jsou připraveny pro uživatele aplikace, tak můžete mít na dosah. Stačí si aplikaci, která nabízí slevy zábavnou formou, stáhnout na Google Play či AppStore a můžete začít čerpat výhody.

Další informace najdete na stránce www.atrium-flora.cz nebo http://shopfun.eu/cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip