Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tohle je jediné místo na českém internetu, kde…

Tohle je jediné místo na českém internetu, kde…

2.11.2018 - redakce Babinet.cz

Povídají si o něm maminky na dětských hřištích, kolegové z práce během oběda, dokonce i pánové u pátečního piva. Každý den zde „potkáte“ stovky tisíc lidí, kteří sem přichází šetřit čas, peníze a přírodu. Toto místo je vám mnohem blíže, než byste si mysleli – máte jej ve svém mobilním telefonu, notebooku či stolním počítači…

Na www.kupi.cz právě teď najdete desítky tisíc produktů za výhodné ceny. Téměř jistě mezi nimi objevíte i položky z vašeho nákupního seznamu.

Lidé ve vašem okolí šetří díky Kupi.cz i tisíce korun měsíčně. Proč byste tedy nemohli vy? Pozor, řeč není pouze o potravinách, na Kupi.cz najdete „vše“ od papírových kapesníků, přes pleny v akci po ložnicovou soustavu!

Jen pár kliknutí a znáte všechny produkty z aktuální akční nabídky!

Informace o nabídce prodejců napříč celou Českou republikou v podobě, jakou nabízí Kupi.cz, nenajdete nikde jinde. Uživatelé Kupi.cz ví během několika málo minut, kdy, kde a co nakoupit tak, aby nemuseli slevovat ze svých nároků na kvalitu, a na konci měsíce jim v peněžence zbyly peníze navíc.

Server Kupi.cz není místem, kam míří pouze „šetřílci“. Pro informace sem chodí i lidé, kteří hledají zdravější sladkosti, kvalitnější uzeniny či sýry, nové značky jogurtů nebo třeba těstoviny s nižším obsahem sacharidů než jsou ty, které nakupovali doposud.

Co takhle dopřát si něco jiného než obvykle?

Navštivte ještě dnes www.kupi.cz a spočítejte si, o kolik levnější může být váš příští nákup, a objevte nové produkty v nabídkách. S velkou pravděpodobností zde „potkáte“ i vaše sousedy, bývalé spolužáky a další známé.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip