Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Co k Vánocům? Mladší ročníky určitě ocení elektroniku

Co k Vánocům? Mladší ročníky určitě ocení elektroniku

1.11.2018 - redakce Babinet.cz

Vánoční svátky se blíží a někdy je celkem složité vybrat dárek – neplatí to jen pro rodinu, ale i pro přátele, s nimiž se vzájemně obdarováváme. Možností je samozřejmě celkem dost, ale trefit se do vkusu a udělat radost, to je nesmírně těžká záležitost. Naštěstí je zde dárková elektronika, kterou ocení nejeden nadšenec do moderních technologií. Možností je přitom spousta, rychlé nabíjení mobilního telefonu nebo hlídání lokality, kde se zrovna pohybují vaše ratolesti, tak bude od teď hračkou.

Víceúčelová svítilna se rozhodně v terénu neztratí

Fanoušci moderní techniky obvykle ocení, když některý produkt nabídne využití ve více směrech. Tedy například, pokud jde o svítilnu a dobíjecí powerbanku v jednom malém hliníkovém těle. Snadno se vejde do kapsy nebo třeba za opasek a přijde určitě vhod nejen při různorodých outdoorových aktivitách. Skoro pět hodin kvalitního svícení, zaručená americká kvalita plus elegantní design.

Pomocník do auta, který nabije až tři zařízení naráz

Další zajímavou možností je adaptér do automobilu, který poslouží i jako dobíjecí zařízení pro elektroniku. A to dokonce až pro tři různé přístroje! Mobilní telefon nebo tablet tak už nebudou dlouho čekat v úsporném režimu, než dojede jejich majitel konečně domů.

Dalším zajímavým tipem, co k Vánocům, jsou třeba GPS hodinky pro děti. Poslouží totiž nejen jako náhradní hlídání, ale také ukazatel času, nahrávač videí a disponují také SOS tlačítkem. Odolají vodě i prachu a děti si z nich mohou v případě potřeby klidně i zavolat.

Usnadňuje každodenní život, proto ji máme tak rádi

Podobným dárkem rozhodně nic nezkazíte. Snad by se ani nenašel někdo, kdo by nerad využíval moderní technologie, když se s nimi trochu blíže seznámí. Pokud bude Ježíšek jen trochu hodný, pod vánočním stromkem se bude nějaký takový model určitě hezky vyjímat!

Široký sortiment spotřební elektroniky můžete zakoupit na eshopu cel-tec.cz

obr. Autokamera CEL-TEC M10 Dual GPS

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip