Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Finská kosmetika Lumene: Krása zrozená z čisté přírody

Finská kosmetika Lumene: Krása zrozená z čisté přírody

25.9.2018 - redakce Babinet.cz

Hluboko v divoké, mrazivé a nekončící finské přírodě se skrývá zdroj unikátních léčebných látek, ze kterých čerpá finská kosmetika Lumene. Rozmanitost divoké arktické přírody je svou štědrostí více než překvapující. Okuste i vy toto jedinečné tajemství přírody a nechte se hýčkat den co den kosmetikou Lumene.

Klíčem ke krásné pleti je voda

Přírodní dědictví se skrývá v nehostinném mrazivém podnebí severu. Divoká arktická morušku, organická míza z břízy, arktické brusinky, severské řasy a mnoho dalších unikátních složek jsou zdrojem mimořádně koncentrovaných živin a antioxidantů, jaké nenajdete nikde jinde na světě. Takovou plejádou nejúčinějších složek se může pyšnit snad jen značka Lumene.

Základní stavební prvek všech pečujících produktů Lumene je však mnohem starší. V blízkosti polárního kruhu, v divočině finského Laponska, pramení životadárná voda. Křišťálově čistá voda vytéká z miliardy let starého ledovcového podloží, díky kterému se vyznačuje specifickými vlastnostmi.

Koncentrovaná síla přírody

Extrémně nízký obsah minerálních solí v této vodě vytváří optimální, neutrální medium pro kombinaci s dalšími aktivními látkami, které značka Lumene využívá ve svých pečujících kosmetických produktech. Kosmetika bez parabenů, sulfátů, ftalátů,… Kosmetika Lumene obsahuje až 80 % čistě přírodních ingrediencí, vybrané řady se pak mohou pyšnit až 99% přírodním složením.

Na první pohled nenápadné lahvičky skrývají koncentrovanou péči, díky které bude vaše pleť dokonale hydratovaná, prozářená, vypnutá, zdravá na pohled. Vyvážená kombinace aktivních a účinných látek dala vzniknout unikátní čistící pleťové péči Lumene, koncentrovaným pleťovým sérům i aktivním pleťovým krémům.

 

I vy tak můžete díky kosmetice Lumene odkrýt tajemství finské divočiny a opravdové hydratace i u sebe doma.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip