Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Vyzkoušejte 2 dokonalé finty, jak opticky IHNED zvětšit výstřih!

Vyzkoušejte 2 dokonalé finty, jak opticky IHNED zvětšit výstřih!

14.9.2018 - redakce Babinet.cz

Máte na sobě opravdu velmi sexy kostýmek. Bylo nemyslitelné, abyste z obchodu odešla bez něj. Padne vám a neskutečně vám také sluší. Vy se cítíte skvěle a na kostýmku není jediná chyba. Nakrucujete se před zrcadlem, prohlížíte se ze všech možných i nemožných stran. Vše se zdá být v pořádku. Je to perfektní. Nic nechybí. Moment? Ne, opravdu nic. Tedy až na prsa, kterými byste půvabně naplnila dekolt. Nic není ztraceno. Zvětšete je! Poradíme jak.

Je všechno jen o podprsence?

Je a není. Podprsenka je základ, ano. Měla byste si však umět vybrat správnou velikost. Vůbec nejlepší je, se vždy obrátit na odbornici, či odborníka v daném obchodě. Rádi vám poradí.

Spodní prádlo není všemocné

Když ženy spěchají do kabinky se skvostnou podprsenkou, která je na pohled neodolatelně nádherná, avšak ve špatné velikosti, je ihned po parádě. Máme tendenci si totiž záměrně vybírat menší podprsenky v domnění, že nám miniaturní číslování prsa zvětší. A jdeme na to ženskou logikou. Když budou přece košíčky menší, prsa se určitě musejí silou nadzdvihnout a vyplnit tak výstřih. Efekt je však nakonec ten, že nás řežou ramínka, obvodová část nesedí a košíčky se při každém pohybu sunou nepříjemně nahoru. Jsme sešněrované, vypadáme spíš komicky a nemůžeme se dočkat chvíle, kdy podprsenku odhodíme. Takhle by to určitě být nemělo.

Nebo? Umíte si vybrat perfektní podprsenku i velikost, ale … Když při chůzi koukáte nesebevědomě do země a běháte po městě shrbená, je vám to k ničemu a peníze jste raději mohla dát na dobročinné účely.

Tak jak to vyřešit? Existují i jiné způsoby, jak opticky zvětšit prsa? Ano, existují. A vy je odhalíte právě teď.

2 tipy, jak mít (opticky) dokonalá prsa

Zdá se, že vyplnit dekolt je pěkný oříšek. Určitě nic nezkazíte již zmíněným správným držením těla, pravidelnou masáží a cvičením. Vy ale potřebujete zvětšit poprsí teď, hned. Nebojte, není to zase taková věda. Nevěřily byste, jaké drobnosti pomohou. Jděte na výstřih chytře.

  1. 1. Hra světla a stínu

Makeupy, bronzery a korektory jsou ohromná věc. Hra světla a stínu, která díky těmto kosmetickým zázrakům funguje, je dokonalá a ňadrům přidá opticky i pár čísel. Jediné, co musíte udělat, je připravit si tmavší a světlejší odstín. Tmavší odstín aplikujte s citem na klíční kosti, lehce pod ně a do horních oblouků prsou. Pak už stačí jen lehce zamalovat světlým odstínem tu část ňader, kterou neukrývá podprsenka. Intuitivně teď vše štětcem rozetřete a jemnými linkami vyšperkujte. Sledujte se v zrcadle a veďte štětec. Pamatujte, že to, co chcete upřednostnit, je světlé. To, co schováváte, je tmavší.

  1. 2. Nebojte se barev

Černá nikdy z módy nevyjde. Navíc zeštíhluje a je elegantní. Nicméně, vy potřebujete zvětšit poprsí, vzpomínáte? S křiklavými a pestrými barvami se vám to podaří. Pestrobarevný výstřih přitáhne a upoutá veškerou pozornost. Totéž platí i pro výrazné, až extravagantní vzory. Úplně stejnou službu vám odvede také oblečení s dekorativním šněrováním, které se váže pod prsy.

A co vy? Máte také nějaké vychytávky, které malým ňadrům přidají na plnosti?

Napsala Bára Klímová

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
25.9.2018 17:58

K první fintě bych asi měla výhrady, bála bych se, že mi make-up zašpiní oblečení. s druhou radu určit souhlasím, také si myslím, že by se měly nosit více barvy. Svůj dekolt jsem vylepšila kvalitní podprsenkou, která dělá zázraky:)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip