Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Špindírové do auta nepatří

Špindírové do auta nepatří

13.9.2018 - redakce Babinet.cz

Znáte to, celá rodina se chystá na výlet. Všechno pečlivě zabalíte, obléknete děti, co na tom, že bude pršet, máte nepromokavé bundy a holínky. Ti starší už mají batůžky pěkně napěchované a ten do kočáru se těší s nimi i když neví, co se bude dít. A ještě nezapomenout manžela a našeho čtyřnohého kamaráda. Konečně je vše zbaleno, podařilo se i všechny dostat do auta a vyrážíte. Po celém dni plném dobrodržství a zážitků se vracíte k autu. Stačí jediný pohled a razantně říkáte ne. Takto do auta nikdo nenastoupí. Manžel si užil se synem výlet naplno a jejich pohorky a kalhoty ke kotníkům jsou pěkně zabahněné, dcera se na mě směje skrz lehké šmouhy na obličeji. Její bunda je plná chmíří bodláků a šmouh od bahna, jak se prodírala cestou necestou k potoku, aby viděla ty úžasné skokany. Pochopitelně je vyplašila a tak byla nakonec ráda, když zahlédla alespoň pod kamenem malou ropuchu. O našem nejmenším ani nemluvím. Moje babička tomu říkala „chytit zajíce“, pochopitelně upadl do té největší louže široko daleko. No a náš pes, ten si to prostě užil. Co tedy s tím? Pro tyto případy vozím náhradní všechno, takže – oblečení dolů, boty do sáčku, náhradní obuv na nohy, kočár nějak jakžtakž otřít. A pak se teprve může nastoupit a hurá domů. A tam čeká… Raději ani nepovídat. Nejhorší jsou vždy boty a kočár. Že je vám to povědomé? Potýkáte se se stejnými problémy?

Myslíte si, že to nejde jinak? Ale jde. Mobilní čistič Kärcher vás v takových případech zachrání. Je lehký a skladný, a tak se vám pohodlně vejde do každého auta a na každou dobrodružnou výpravu.

Pro ty z nás, kteří nedokážou zůstat doma a musí vše vidět na vlastní oči a vše vyzkoušet na vlastní tělo, je  mobilní čistič Kärcher OC 3 Adventure Box ideálním parťákem pro všechny jejich bláznivé cesty. Jeho integrovaná lithium-iontová baterie a odnímatelná nádrž na vodu umožňují používání i bez přípojky elektrické energie a vody.

Kärcher OC 3 čistí šetrným, ale efektivním plochým nízkotlakým paprskem vody vhodným pro citlivé povrchy, jako je outdoorové vybavení, tříkolka nebo kočárek pro výlety v přírodě s vašimi nejmenšími. OC 3 je vybaven LED kontrolkou, která signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Čistič obsahuje i široké příslušenství včetně univerzálního kartáče s měkkými štětinami, který lze umístit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty. Sací hadice dokonce dovoluje využívání vody i z alternativních vodních zdrojů, jako jsou například kanystry či barely.

Chcete se podívat, jak mobilní čistič funguje? Prohlédněte si video.

Na své si s takovým pomocníkem na cestách přijdou i maminky s dětmi. Každá určitě ví, jak může být dětský kočárek po takovém pořádném rodinném výletě zašpiněný. Pokud tedy nechcete auto po každém výletě do přírody celé vysát a umýt, jednoduše věci před naskládáním do auta opláchnete.

Více na  www.karcher.cz nebo se pojďte pobavit, jak uklízí naši blogeři www.svetcisteni.cz .

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip