Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Infekce močových cest: Další chemie? Dejte tělu raději včas přirozený impuls, ať si pomůže samo

Infekce močových cest: Další chemie? Dejte tělu raději včas přirozený impuls, ať si pomůže samo

23.7.2018 - redakce Babinet.cz

Kdo ji někdy zažil, dal by všechno za to, aby už se nikdy neopakovala. Infekce močových cest – druhé nejčastější onemocnění hned za respiračními potížemi. Problém, který zejména ženy trápí často a opakovaně. Dostaňte se ze začarovaného kruhu problémů močových cest a začněte opět důvěřovat hojivé síle svého těla. Tělo je dokonalý organismus, podpořte ho včas přírodou a ono si poradí samo. Poznejte sílu D-manosy, našemu tělu přirozeného monosacharidu.

Zdravotní potíže jsou asi ta nejméně chtěná záležitost a v létě to platí dvojnásob. Zejména pokud se jedná o nepříjemné infekce močových cest. Nejčastějším původcem bakterie je Escherichia coli, která je bakterií pro tělo sice prospěšnou, ale do močových cest zkrátka nepatří. Pokud se přichytí na sliznici močových cest, začíná se zde množit a vytvářet jakýsi povlak. Tak se na povrchu močových cest utváří zásobárna bakterií. Následkem nevhodné nebo často opakované léčby si bakterie dokonce mohou utvořit rezistenci vůči antibiotikům. Vlivem toho se infekce mohou opakovat a stávají se chronickými.

Věřte přírodě
Nenechte tyto problémy zajít tak daleko. Bývá to pak začarovaný kruh, z kterého jen těžko vyklouznete. Pokud přijdou akutní potíže, zachovejte chladnou hlavu a nevykupte hned celou lékárnu v obavě z dalších antibiotik. Rada první a poslední. Je čas začít opět důvěřovat svému tělu, tak jako to dělaly generace před námi. Tělo si dokáže pomoci velmi dobře samo. Je jen potřeba mu jít naproti a podpořit hojivou sílu organismu. K tomu napomůže tělu přirozený monosacharid D-manosa, se kterým se přirozeně spolu s močí vyplaví i bakterie z těla ven. Běžně jej nalezneme např. v jablkách nebo hruškách. Aby D-manosa dokázala tělo podpořit, museli bychom jich sníst asi 8 kilogramů. Reálnější a příjemnější variantou je proto sáhnout např. po doplňku stravy, který využívá D-manosu čistě přírodního původu v podobě prášku, který se rozpustí ve vodě (hledejte D-manosu v názvu produktu).

A proto zvolněte, oblečte si vzdušnější a pohodlné oblečení. Připravte si vaši oblíbenou lahev s vodou a důvěřujte přírodní síle D-manosy, kterou dnes můžete rozpustit ve vodě a v rámci devítidenní intenzivní péče (15 sáčků) tělo podpořit.

Mocný šestiúhelník
D-manosa se prodává v sypké formě v malých pytlíčcích. Tato látka je šetrná, jak k vašemu organismu, tak k životnímu prostředí. Je 100% organická a jejím vyloučením nekontaminujete okolní prostředí. Nemá téměř žádnou chuť a negativní vliv na trávicí prostředí jako antibiotické prostředky. S D-manosou se v jídle nemusíte omezovat. Její účinek je také velmi rychlý, do hodiny se dostane většina látky tam, kam má. Dejte svému tělu čas a dopřejte mu péči po 9 dní. Produkty vybírejte svědomitě. Volte jen osvědčené výrobce a hledejte slovo D-manosa i chemický vzorec D-manosy na obalu. Volte to, co je pro vás přirozené. Příroda totiž nepotřebuje složité věci.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip