Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Blendea SUPERPROTEIN - nová česká směs 2 rostlinných bílkovin a 4 superpotravin

Blendea SUPERPROTEIN - nová česká směs 2 rostlinných bílkovin a 4 superpotravin

11.6.2018 - redakce Babinet.cz

Těžko říci, kdy přesně to začalo, ale po dlouhou dobu se kladlo jakési pomyslné rovnítko mezi bílkoviny a výživu lidí toužících po svalech. Šlo o velmi podobnou “teorii” jako posilování s těžkými váhami. Kdo jí velké množství bílkovin a zvedá těžké váhy, jednoho dne se promění v horu svalů. Zejména pro nás křehké ženy byla a je taková představa silně nežádoucí.

Bílkoviny z vás sice neudělají horu svalstva, každopádně podpoří pevnost a pružnost svalů, a zároveň pomohou rychleji hubnout a tlumit chutě na sladké

Bílkoviny chybí zejména ženám

Některé mýty se v našich myslích drží velmi dlouho a je těžké se jich zbavit. Jaká je tedy pravda o bílkovinách?

Většina lidí konzumuje méně bílkovin, než by měli. Zejména ženy obvykle přijímají více sacharidů, jedí hodně celozrnného pečiva, rýže, kuskusu, zeleniny i ovoce. Přesvědčit je, že by měly jíst více masa, mléčných výrobků či luštěnin, nebývá snadné.

Jedním ze způsobů, jak přijmout více bílkovin, aniž bychom radikálně změnili jídelníček, je tak zařazení speciálních proteinových doplňků.

Co je výjimečného na směsi rostlinných bílkovin a superpotravin Blendea SUPERPROTEIN? Díky kombinaci těchto surovin budete překypovat energií a zdravím a brzy v sobě objevíte netušenou sílu i energii.

Česká Blendea SUPERPROTEIN - spojení 2 rostlinných proteinů a 4 superpotravin

Nová Blendea je přírodní produkt obsahující pečlivě vybranou kombinaci kvalitních rostlinných bílkovin a superpotravin, které mají řadu pozitivních účinků na lidské zdraví.

Základ tvoří rýžový a hráškový protein obohacený o superpotraviny macu peruánskou, lucumu, yacon a “zázračný minerál” organickou sloučeninu síry MSM.

 • Rýžový a hráškový protein jsou skvělým zdrojem bílkovin podporující stavbu svalové tkaně. Obsahují antioxidanty, vitamíny, minerály a další látky urychlující hubnutí. Na rozdíl od běžnějšího syrovátkového proteinu neobsahují lepek ani laktózu.
 • Maca peruánská je superpotravina z Peru, která zvyšuje vitalitu, dodává energii, zlepšuje paměť a navíc má blahodárný vliv na dobrou náladu.
 • Lucuma obsahuje 5krát více vlákniny než ovesné vločky a má nízký glykemický index. Kromě toho, že je bohatým zdrojem vitamínů a stopových prvků, posiluje imunitní systém a činí nás mladšími.
 • Organická síra MSM je sloučenina síry s antirevmatickými účinky chránící namáhané klouby a svaly. Navíc zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů.
 • Yacon dodává Blendee přírodní sladkou chuť. Společně s lucumou regulují hladinu krevního cukru a cholesterolu. Blendea není dochucená žádnou příchutí nebo aromou. Vše je pouze chuť přírodních složek.

Vhodně smíchané rostlinné bílkoviny bez problému nahradí živočišné zdroje

Hodně lidí považuje rostlinné bílkoviny za méně kvalitní oproti živočišným. To je další zažitý mýtus, který je třeba vymýtit. Nejlepší samozřejmě je konzumovat oba zdroje bílkovin. Pokud však máte problémy s živočišnými zdroji, maso vám nechutná nebo jej různých důvodů odmítáte, ty rostlinné je dokáží bez problémů nahradit.

Rostlinné bílkoviny mají navíc pro lidské zdraví spousty důležitých benefitů. Ženy jistě uvítají fakt, že bílkoviny lépe zasytí a chrání svalovou hmotu.

To znamená jediné. Při pravidelném užívání Blendea SUPERPROTEIN se budete cítit sytější a bude se vám snáze hubnout. Přestaňte se jednou provždy bát, že proteiny z vás vytvoří krabici svalů. Naopak správné množství prospívá štíhlé linii.

Proč užívat Blendeu SUPERPROTEIN?

 • Ochrana svalové hmoty
 • Regenerace svalů a kloubů
 • Lepší fyzický výkon
 • Zpomalení stárnutí (ani-age efekt)
 • Zlepšení kvality pokožky, vlasů a nehtů
 • Podpora spalování tuků a hubnutí
 • Regulace hladiny krevního cukru

Žádný lepek ani laktóza. Blendea SUPERPROTEIN je vhodná pro každého, ať už maso jíte či nikoliv, nebo vás trápí různé potravinové nesnášenlivosti. Blendea totiž neobsahuje lepek, laktózu, sóju ani žádné další chemické či dokonce škodlivé látky.

Je to 100% přírodní produkt, který lze bez obav doporučit i zapřísáhlým veganům i osobám, kterým lepek či laktóza způsobují nepříjemné trávící či jiné zdravotní obtíže.

Blendea je také vhodná pro všechny zastánce zdravého životního stylu a vyváženého jídelníčku. Ocení ji také sportovci, kteří by kvůli pravidelně zvýšené fyzické zátěži měli myslet na vyšší příjem bílkovin než nesportující lidé.

Jak Blendea SUPERPROTEIN užívat?

Jedno balení obsahuje 500 g směsi a připravíte z něj až 25 porcí. Pro maximální účinek výrobce doporučuje přípravek užívat každý den a dlouhodobě. Užívání je více než snadné.

Připravit si můžete samostatný koktejl nebo prášek jednoduše přidáte do snídaňového smoothie či ovesné kaše. Záleží pouze na vašich chuťových preferencí, jakému způsobu dáte přednost.

Tip na přípravu superproteinového koktejlu: 25 g superproteinu zalijte 250-300 ml vody. Směs důkladně promíchejte a máte hotovo. Vodu lze nahradit mlékem, v tomto případě rostlinným. Dnes máme na výběr spousty druhů - sójové, konopné, mandlové, makové, kokosové, sezamové, rýžové apod.

Kde a za kolik Blendeu koupit?

Blendea je úplně čerstvá novinka na trhu s proteinovými doplňky. Její prodej byl zahájen teprve v červnu. Půlkilové balení stojí 799 Kč.

Cena samozřejmě zohledňuje použité superpotraviny a kvalitní rostlinnou bílkovinu. Skvělá nabídka pro všechny, kteří chtějí výrobek vyzkoušet.

ČÍST PODROBNĚ O ÚČINCÍCH SUPERPROTEINU

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip