Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou i pro lidi, kteří se bojí bolesti

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou i pro lidi, kteří se bojí bolesti

14.5.2018 - redakce Babinet.cz

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou má okamžitý efekt. Klienti odchází z ordinací dermatologů Brandeis Clinic cca po 20 minutách s plnými a mladistvě vypadajícími rty. Ke zvětšení rtů jsou na Brandeis Clinic používány pouze kvalitní výplně, kdy si některé z nich klinika sama dováží ze zahraničí a následně je distribuuje ostatním zařízením v České republice.

Používáme pouze kvalitní a certifikované materiály

Na Brandeis Clinic si přichází nechat zvětšit rty i klienti, kteří mají zvýšený práh bolesti či panickou hrůzu z injekcí. Dermatologové této kliniky mají k dispozici i výplně obohacené o lidokain, který snižuje bolestivost zákroku. Zároveň, ošetření je možné podstoupit v analgosedaci, stavu podobném spánku, kdy je pacient při vědomí, zákrok si ale následně nepamatuje a hlavně, během samotného ošetření necítí prakticky žádnou bolest. Nepohodlí při zákroku snižují pracovníci Brandeis Clinic i tím, že pro modelování rtů používají kanylu se zaobleným hrotem, tj. ne injekci s ostrým hrotem. Použití kanyly zároveň snižuje riziko vzniku modřin.

TIP: Vyzkoušejte doplňky stravy Brandeis Clinic

Kromě toho, že pracují s nejlepšími dostupnými výplněmi, dermatologům Brandeis Clinic pomáhají při práci i jejich dlouholeté zkušenosti s tímto zákrokem, přičemž v týmu dermatologů kliniky jsou i členové Master class clubu, tedy školitelé dermatologů z ostatních klinik.

Dermatologové Brandeis Clinic zvládají i složitější zákroky za pomoci kyseliny hyaluronové

Pracovníci Brandeis Clinic rovněž bravurně zvládají i složitější aplikace kyseliny hyaluronové, např. odstranění kuřáckých vrásek, aplikaci výplní v oblasti očí či celkový lifting obličeje.

Vysoká kvalita je na Brandeis Clinic dostupná za ceny srovnatelné s ostatními soukromými klinikami korektivní a laserové dermatologie. I proto služby dermatologů Brandeis Clinic využívají jak klienti ze všech koutů České republiky, tak klienti z Německa, Rakouska, Švýcarska či Velké Británie.

Domluvte si ještě dnes nezávaznou konzultaci s pracovníky Brandeis Clinic a zjistěte, jaké jsou možnosti zvětšení rtů ve Vašem případě.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip