Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Lámavé vlasy a nehty? Zkuste tento zázrak biochemie

Lámavé vlasy a nehty? Zkuste tento zázrak biochemie

14.5.2018 - redakce Babinet.cz

Chybí vám pružnost a lesk vlasů? Chcete mít vlasy a nehty jako z reklamy? Opět platí, že i když vlasům pomáhá vhodný šampon, pravidelné zábaly a střih, nejlepší výživu jim dopřejete zevnitř. Stejně jako vlasy, i naše nehty se z velké části skládají z kolagenu. Nejkvalitnější zdroj najdete v mořském kolagenu.

Bio-aktivní kolagen představuje bezpochyby jeden z největších vynálezů světové biochemie. Zpracovává se tak, aby byla zachována jeho biologická hodnota - tzv. studenou technologií. Touto technologií je produkován vysoce kvalitní kolagen, který má také přívlastky "živý" a "biologicky aktivní," se zachovanou biologickou strukturou. Zkrátka, kvalitní a čistý produkt.

Takovým je Inca Collagen, unikátní bio-aktivní hydrolyzovaný kolagen v prášku s obsahem 100% čistého mořského kolagenu bez přísad. Jeho jedinečnost je v tom, že si zachovává i po zpracování strukturu trojité šroubovice, tzv. helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů. Jednoduše řečeno, je nejvíce podobný našemu, lidskému kolagenu a naše tělo s ním díky tzv. "studené" technologii zpracování dokáže pracovat jako s vlastním. Použije ho tam, kde ho třeba doplnit, a dokonce stimuluje i buňky, aby si svůj vlastní kolagen začali znovu tvořit!

Je to tak jednoduché. Rozpusťte si jeden sáček Inca Collagenu třeba v oblíbeném smoothie, a dáte tělu kromě skvělé snídaně i nenahraditelnou stavební složku kostí, kloubů, svalů, pojivové tkáně a šlach.

Co říkají lékaři?

"Syntéza kolagenu s postupujícím věkem klesá. Obdobně syntéza elastinu, což je také jedna z hlavních součástí našich cév, kloubů a kůže, je nejvyšší v dorostového věku okolo patnáctého roku života. Pak už je vidět, že vrchol padá a dochází k degradaci a stárnutí. Existuje taková poučka, že dostatek kolagenu znamená zdraví jedince," říká ortoped Vladimír Holoubek. Kolagen dnes naleznete v mnoha kosmetických přípravcích. Nejlepší je dodat jej tělu zevnitř, ideálně v takové formě, která je mu nejbližší.

"Kolagen je třeba konzumovat v jakémkoliv věku. Kolagen se nám projevuje v krásné tváři. Ale abyste si takovou krásnou tvář zachovali a nedošlo k rychlé degradaci kolagenu, což se projevuje zhoršenou kvalitou kůže, nehtů, vlasů, i zhoršenou kvalitou nervově-svalové tkáně, je třeba kolagen tělu dodávat. Kolagen je potřebný v každém věku, " dodává Dr. Holoubek.

Ten správný kolagen

Inca Collagen je na našem trhu skutečně výjimečný. Díky svým unikátním vlastnostem výrazně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken, příznivě působí na lidský organismus a zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Díky svým vlastnostem, které jsou nejvíce podobné kolagenu lidskému, se navíc snadno vstřebává a má rychlý nástup účinku.

TIP JAK UŠETŘIT:

Inca Collagen je možné koupit ještě levněji. Stačí zadat k objednávce přes web www.incacollagen.cz slevový kód C01000666 a dokončit objednávku. Získáte slevu 140,- Kč, dopravu zdarma a dárek v podobě měsíčního balení vitaminu C navíc.

Inca Collagen má vysoký obsah kolagenu, až 3000 mg v jedné denní dávce, což je 400krát více, než má průměrný kolagenový produkt na trhu. Tělo s ním zachází stejně, jako by si ho vyrobilo samo, distribuuje ho po těle a využívá podle své vlastní aktuální potřeby. Inca Collagen je unikátní také svou formou prášku, rozpouští se ve vodě nebo jiné tekutině a pije, právě tato forma je jedinou, při níž zůstane zachována bio-aktivita kolagenu. Jeho užíváním udržíme tělo zdravé a krásné mnohem déle, než příroda naplánovala. Některé projevy nedostatku kolagenu může Inca Collagen i zcela zvrátit.

Inca Collagen koupíte v každé dobré lékárně nebo na www.incacollagen.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip