Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Svatba? Do knihy, na obraz, na hrnky…

Svatba? Do knihy, na obraz, na hrnky…

24.3.2014 - redakce Babinet.cz

Konečně se přiblížil čas, na který se plánují svatby. Ať už to bude vaše svatba, nebo svatba vašich blízkých, pro fotky ze dne D tu máme prima tipy, kam s nimi! Výroba není nijak složitá.

Svatby se fotí od té doby, co byl vynalezen fotoaparát. Dříve si novomanželé pořizovali na fotky luxusní fotoalba. Ta doba je ale už pryč. Dnes se fotky fotí digitálními fotoaparáty, uloží se v počítači a přímo v něm se z nich vyrábějí fotoknihy. A nejsou to ledajaké fotoknihy, ale opravdu exkluzivní publikace, které lze například u HappyFota objednat pod názvem deLUXE.

Výhodou fotoknihy deLUXE je především to, že ji HappyFoto netiskne, ale vyvolává tradičním postupem na kvalitní fotopapír. Povrch fotopapíru je ovšem ošetřen tak, aby na něm nezůstávaly otisky prstů. Vazba fotoknihy deLUXE umožňuje knihu zcela otevřít pod úhlem 180°. Co to znamená? Když je v knize fotografie umístěna přes dvoustranu, nezmizí žádná její část ve hřbetu, ale zůstane pěkně neporušená. Fotoknihu deLUXE objednáte u HappyFoto v různých velikostech, s různým počtem stran, čtvercovou, na výšku či na šířku, měkkou či pevnou lepenou.

Stranou ale nemusíte nechat ani klasickou fotoknihu. Chtějí-li novomanželé obdarovat široké příbuzenstvo fotoknihami ze svatby, možná i z finančních důvodů sáhnou po této možnosti. Klasické fotoknihy nabízí HappyFoto také v mnoha rozměrech a v různých formátech, například s pevnými nebo měkkými deskami nebo s lepenou či drátkovou vazbou. Záleží tedy nejen na počtu stránek, ale i na zvolené vazbě, kolik bude výsledná fotokniha stát.

Nezapomeňte, že fotky můžete využít i jinak. Z těch nejlepších si můžete udělat obraz. Stačí vám k němu jedna opravdu kvalitní fotografie, kterou nahrajete přímo na stránkách www.happyfoto.cz online do šablony a objednáte. Vytvoříte tak obraz doslova za pár vteřin. Formát si zvolíte podle vybrané fotografie na výšku či na šířku, HappyFoto vám ji vytiskne na malířské plátno a natáhne do celodřevěného rámu. Obraz na zeď si ale můžete nechat u HappyFota vyrobit i z akrylátového skla, pěnové desky, hliníkové desky nebo jako poster na fotopapír.

A jako milá vzpomínka na svatbu poslouží třeba hrnečky. Těch má HappyFoto ve své nabídce několik druhů, novinkou jsou ale tyto barevné hrnky se žlutým, zeleným, červeným nebo modrým vnitřkem. Mají objem 2 dl a dá se na ně natisknout fotografie o velikosti 7,6 x 14,2 cm.


 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip