Prostě nechci manžela u porodu. Odmítá respektovat moje rozhodnutí a stále se kvůli tomu hádáme, trápí se Dana

6.9.2023 - redakce Babinet.cz

Nejsem ten typ ženy, která by u všeho potřebovala asistenci svého manžela. O porodu to pak platí dvojnásob,...

Zpět na článek

Vaše názory

Bobov
6.9.2023 16:30

Mělo by se dbát dlouhodobých zkušeností - snad nikdy nikde nebývali my muži u porodu. Protože už dávno porod nevede zkušená bába, známá celé vesnici, nýbrž cizí personál, měla by u porodu být 1 známá osoba ženského pohlaví, spíš než manžel.

Anetaaa
6.9.2023 19:00

Hlavně u porodu nechci chlapa lékaře a ani jiný zdravotní personál, porod je čistě ženská věc, chlap lékař tam nemá co dělat, pokud si to žena nepřeje, chlap rodit nikdy nebude. Studium medicíny a zvláště gynekologie ještě nikdy nikoho nezbavilo sexuální vnímavosti a sexuálního pudu, spíše naopak. Sexuální pud je hned druhým nejsilnějším pudem člověk, žena má a musí mít vždy právo na volby. Je to velmi intimní věc, kde ukazuje své sexuální části těla, tyto věci mají zůstat jen v rodině. Nikdo nemá právo nařizovat něco takového, od toho tady lékař není.

Jerry11
7.9.2023 14:07

Chlap co je u porodu se potom chová k ženě líp než ten co tam nebyl , tvořily spolu ukončují spolu , začínají vychovávat spolu , bojí se žena odhalené nevěry ? černoušek ? , jestli ne tak bude ráda za přítomnost v budoucnu že tam byl

Bobov
8.9.2023 14:35

Pro Jerry11 Také se občas psalo o muži u porodu, který kvůli tvrdému zážitku zhoršil svůj vztah k sexuálnímu životu. Což potom mohlo vadit manželce.

Pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte.

Další z magazínu

Náš tip