Matěj (38): Kvůli závislosti na počítačových hrách jsem přišel o ženu i syna

1.3.2020 - redakce Babinet.cz

Vždycky jsem byl fanoušek počítačových her a všeho, co s tím souvisí. Pohyboval jsem se v okruhu lidí, kteří byli na stejné vlně jako já. Když...

Zpět na článek

Vaše názory

Ely
1.3.2020 13:15

Chtěla jsem napsat sáhodlouhý komentář, jak jsou závislosti zničující. Nicméně, pro Matěje je to házení perel sviním. Viz tahle jeho brilantní úvaha: :Ostatní muži přece vysedávají v hospodách, táhnou rodiny kvůli svému pití na úplné dno, nezdráhají se ženu uhodit. Já prostě jen čas od času sednu za počítač a nikoho neobtěžuju." Matěji, dobře ti tak. Jak jsi starý, tak jsi blbý. P.S. Redakce, tento příběh jsem už jednou četla. Nevím, jestli přímo tady nebo na jiném jakože ženském serveru. Takže krásně recyklujete. Anebo ten ztroskotanec píše svůj tklivý příběh všude, kde jsou ochotni ho otisknout.

normální chlap
1.3.2020 15:26

Nevím, jestli mám počítačovým hrám děkovat nebo je zlořečit. Na jedné straně udělaly z lidí jako je titulní postava článku lidský odpad, neužitečný ničemu a nikomu. S jeho povahou by jej před lety nejspíš naplňovalo nějaké povolání, kde musí řešit jedno složité rozhodnutí za druhým. Veškerý čas by věnoval své náročné práci, manželka by jej opustila tak jako tak, ale aspoň by byl k něčemu ostatním užitečný. Takhle veškeré jeho hrdinské činy zmizí v okamžiku, kdy hra přestane být populární a provozovatel ji ukončí a smaže logy. Na druhé straně počítačové hry odvádějí od jejich činnosti i zmetky, kteří by škodili, sdružovali se v pouličních tlupách, zapalovali auta nebo loupili. No a teď co je lepší :D

miky 55
2.3.2020 10:33

Je smutné, když se tak chovají tenageři,ale to ještě jakž takž chápu. Ale dospělý chlap, který dá hře přednost před ženou a dítětěm? No nazdar. Vaše žena udělala dobře, že Vás opustila.Měl byste se léčit.

Mandla
2.3.2020 21:33

To néé!?! Stejný článek? Nemáte laskavě vážení diskutující lepší radu? Vy jste tedy ubozaci, chudák Matěj! Já vás Matěji úplně chápu, máte úplnou pravdu a mé pochopení. Víte, ty trubky ani nevědí o čem mluví. Žaneta byla nesnesitelná pipka a to děcko to nejspíš zdědilo. Gozsaitdank jste se jich zbavil.

Damián
6.4.2020 15:37

Ono v každém vztahu je něco.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip