Zajímalo mě jen jídlo. Manžel už to dál nesnesl a odešel

20.9.2018 - redakce Babinet.cz

Nejsem žádná anorektička. Vždycky jsem se uměla pořádně a ráda najíst. Ani na žádné schůzce s mužem bych si nikdy nehrála na konzumentku...

Zpět na článek

Vaše názory

droneta
21.9.2018 11:59

Je to vycucané z prstu. Už vidím, jak se ne-anorektička "neshodne" se svou dcerou, a jak na sebe křičí, když té dceři může být tak 7 let. Aspoň si příště upravte ty roky, když už chcete vymýšlet romány.

bryb
23.9.2018 00:06

Já to zažila to nucení do jídla a podstrojování, bylo to příšerné. Já to zažila až později, když jsem dostudovala VŠ, najednou se rodiče změnili a nutili mě do příšerných porcí jídla. Věčně jsme stáli proti sobě a řvali jsme na sebe, já že jíst nechci a oni, že s tím nepočítali, že nebudu chtít jíst nebo že bych mohla mít hlad, když to nesním, často večeře byli strašně pozdě, řekla, že to jíst nechci, že chci jít spát, sněs to a můžeš jít spát, opravdu tvrdá podmínka, buď sedět u nenáviděného talíře až do rána nebo se přecpat moct jít spát. Samozřejmě toto vše začalo v klidu, přišla jsem z práce a dostala jsem večeři, řekla jsem mamince, že opravdu tolik jídla večer nechci, že mi stačí ten salát co udělala, že to tedy pro tentokrát sním, ale příště to jídlo nechci. Další večer zase hora jídla a tak jsme na sebe řvali a řvali. Pak jsem si s manželem koupili dům a odstěhovali se.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip