Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte s Parkem Tři Věže o stavebnice Playmobil

Soutěžte s Parkem Tři Věže o stavebnice Playmobil

21.9.2013 - redakce Babinet.cz

Přijeďte si s dětmi užít dožínkový festival na farmu rodiny Jankových ve Vysoké Libyni, který pořádá občanské sdružení Park dětem o. s., které buduje po celé ČR naučný PARK TŘI VĚŽE ve spolupráci s Asociací soukromého zemědělství ČR a za příspěvku MFČR Programu Česko - švýcarské spolupráce.

Těšíme se na vás již 28.9. od 9.00 hodin na farmě rodiny Jankových ve Vysoké Libyni.

Na rodiny s dětmi čeká i tentokrát spousta pohybu, zábavy a poznání a samozřejmě nebude chybět skv ělé jídlo a pití, a to zejména od farmářů z celé české republiky. Náv štěvníci ochutnají medové dobroty od paní Jankové z medu vlastního chovu v čelstev, k prodeji bude Račetiská cibule, domácí česnek, víno z Moravy, grilované steaky z anguse i jiného kvalitního masa, vegetariánské dobroty, koláče a zmrzlina z cukrárny Svěženka a mnoho dalšího.

Rodiny s dětmi se mohou těšit třeba na naučné stezky všemi smysly, pohádky, přednášky, semináře a tvořivé ateliéry, malování na obličej a tetování na tělo, herna pro děti a relax zóna pro rodiče pod širým nebem na 2000m2, rýžování zlata s kovbojem, vílí poklady v mušlích, drahokamy v čarodějnickém doupěti, zumbu nebo alegorický v ůz.

Pozvání přijal a s krátkou přednáškou vystoupí také monsignor kardinál Dominik Duka. Pro návštěvníky z řad soukromých farmářů  bude připraven také okruh odborných předná šek.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a hrajte o tři stavebnice Playmobil:

1. místo Svatba

2. místo Obývák

3. místo Potapěč

 

www.parktriveze.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
J.Lipšová - Praha, Hana Nová - Brno, Michaela Pánková - Brno

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz