Babinet.cz  /  Recepty  /  Bezmasá jídla  /  Pozvánka: Festival středomořských chutí a vůní

Pozvánka: Festival středomořských chutí a vůní

1.6.2011 - Redakce Babinet

Vydejte se na kulinářskou cestu slunného jihu v centru Prahy! Od pátku 2. do neděle 5. června se bude  již popáté konat Francouzský aperitiv  tentokrát  na  Náměstí republiky s názvem Festival středomořských chutí a vůní.  21 zemí z celého světa sdílí toto přátelské setkání a prostřednictvím trhů tak nabízí možnost vybrat si z tradičních a originálních produktů Středomoří.

Po 4 ročnících ve Francouzského aperitivu letos přichází novinka v podobě výletu za chutěmi a vůněmi  Středozemí. Vybrat si můžete z mnoha druhů vín, paštik, šunek, kvalitních sýrů, olivových olejů, čerstvých těstovin , mýdel z oblasti  Provence … z Francie, Itálie, Španělska, Řecka, severní Afriky… Ochutnat můžete také  barbecue a čerstvé italské těstoviny restaurace „La Buvette“.

Zúčastněte se i Vy tohoto festivalu, který je zdarma! Jedinečná příležitost k ochutnání  středozemních delikates, poslechu jazzových koncertů naživo, flamenca a dalších typických  jižních rytmů a stylů!

Dobrá zpráva na konec: letos se Festival středomořských chutí a vůní koná i  22.06 do 25.06-v Brně

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další recepty

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>