Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Manikúra 2022: Francouzská manikúra, fialové tóny a jemné detaily

Manikúra 2022: Francouzská manikúra, fialové tóny a jemné detaily

26.1.2022 - redakce Babinet.cz

Módní trendy pro rok 2022 jsem vám již představili. Tentokrát se však zaměříme na trendy v oblasti manikúru, na které se v tomto roce můžeme těšit. V oblibě budou výraznější barvy i neutrální tóny. 

fotografie: Pexels

Vsaďte na barvu roku 2022

Jak už zřejmě víte, barvou roku 2022 je fialový odstín Very Peri. A sáhnout po něm můžete právě i v manikúře. Zkombinovat tento odstín můžete například s bílou či šedou barvou, nebo ho můžete přetřít perleťovým lakem.

Francouzská manikúra

Francouzská manikúra byla naprostým hitem už v roce 2021 a ani v letošním roce tomu nebude jinak. A i tento rok bude trendy především barevnější a originálnější francouzská manikúra, kdy klasický bílý proužek můžete nahradit třeba drobným nápisem nebo barevnou linkou.

fotografie: Pexels

Neutrální tóny a minimalistické detaily

Zaručeně není nic krásnějšího než perfektně upravené nehty. Takovéto nehty pak stačí pouze nalakovat neutrálním lakem, a máte hotovo. Volit můžete například světle růžový, béžový nebo bílý lak na nehty. Nehty zároveň můžete ozdobit drobnými kresbami nebo samolepkami

napsala Dana Klementová

zdroj: redakce, https://www.zeny.cz/manikura-trendy

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz