Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Pozvánka: Muzeum Grévin Praha slaví Den dětí vstupenkami zdarma a nabízí pestrý program!

Pozvánka: Muzeum Grévin Praha slaví Den dětí vstupenkami zdarma a nabízí pestrý program!

29.5.2014 - redakce Babinet.cz

Pražské muzeum Grévin, jehož brány se slavnostně otevřely 1.5. 2014, zve všechny malé i velké návštěvníky k oslavě Dne dětí! Užijte si Dětský den ve společnosti českých i světových legend na ploše 3000 m2 úžasného scénografického ztvárnění!

Děti se mohou těšit na

- malování na obličej

- tetování

- navlékání korálků

- DJ

- v neděli zpívání pro děti s finalistkou Super Star Alžbětou Kolečkářovou

Během hodiny a půl trvající prohlídky vás zavedeme do světa neočekávaných setkání, tajemných dob historie, ale i současného Hollywoodu a českého šoubyznysu. Těší se na vás i Krteček se svým autíčkem nebo Spejbl a Hurvínek. V Grévinu si můžete vytvořit návrh své vlastní voskové podoby, podívat se na sochu Sv. Václava dotvořenou videomappingem nebo se nechat zanést prostřednictvím videomappingu do staré Prahy. Pro ty ještě více hravé máme připravenou interaktivní hru v síni slávy po boku Romana Šebrleho nebo Dominika Haška, v tanečním sále se Umění jako živé zboří hranice vaší představivosti a odnesete si neočekávaný zážitek! V naší kavárně si navíc můžete dopřát spoustu čerstvých dobrot včetně vynikající zmrzliny

Vstupenky zdarma pro vaše děti

Děti oslaví svůj svátek 1. června, muzeum Grévin ale rozdává vstupenky pro malé návštěvníky zdarma po celý víkend 31.5. – 1.6.! Každý dospělý rodič, který přijde se svým dítětem do muzea Grévin o tomto víkendu, získá vstupenku za 300Kč, dítě do 15 let má vstup zdarma a každé další dítě pak jen za 150Kč. Pro ty, kdo by měli zájem o větší oslavu pro více dětí, jsme zde, abychom vám pomohli oslavu zorganizovat, a připravit spoustu překvapení Těšíme se na vás!

www.grevin.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz