Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Zdravá večer s Maggi

Zdravá večer s Maggi

26.3.2013 - redakce Babinet.cz

Plavková sezóna se blíží mílovými kroky a každá z nás si přeje vypadat co nejlépe. Klíčem ke štíhlé postavě je především zdravý a vyvážený jídelníček. Ten by se měl skládat především ze spousty čerstvé zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků a kvalitního libového masa.

Lámete si ale hlavu s tím, co si dát večer po návratu z práce? Složitě vyvářet se vám nechce, přitom byste se ale nerada odbyla něčím studeným?

MAGGI Nápady přicházejí s řešením – revoluční novinkou Šťavnatý steak, která představuje úplně nový koncept vaření. Voňavé, šťavnaté a dokonale ochucené maso, si nyní můžete připravit na pánvi ve speciálním papíře na pečení PAPYRUS® bez přidání kapky oleje! Jako přílohu můžete zvolit celozrnnou rýži nebo zeleninový salát, který můžete doplnit lehkou jogurtovou zálivkou. Můžete si tak dopřát kvalitní a chutné jídlo, aniž byste narušila svůj dietní plán.

MAGGI jednoduše opět drží krok s dobou a vychází vstříc všem moderním a zaneprázdněným ženám, které dbají na svou linii. Dopřejte si teplé a vyvážené jídlo i během hektických pracovních dnů a přesvědčte se, že příprava nápaditého a chutného jídla nemusí znamenat hodiny komplikovaného vyváření.

V praktickém sáčku MAGGI Nápady Šťavnatý steak najdete čtyři papíry na pečení, pokryté chutnou směsí koření a bylinek, určené na přípravu čtyř voňavých a chuťově vyvážených steaků. Již nikdy se vám nestane, že maso špatně ochutíte. MAGGI Nápady vám pokaždé zaručí stejně skvělý výsledek a pochutná si na něm i celá vaše rodina.

Vyzkoušejte tuto unikátní novinku od MAGGI, která na trhu nemá konkurenci a připravte si výbornou a časově nenáročnou večeři! Dopřejte si šťavnaté maso připravené bez přidaného oleje a ochucené vyváženou směsí bylinek a koření, která neobsahuje glutaman sodný ani konzervační látky.

Dobrou chuť!

Doporučená cena: 26,90 Kč

Novinka k dispozici od dubna

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz