Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Novinky od společnosti HAMÉ

Novinky od společnosti HAMÉ

6.3.2013 - redakce Babinet.cz

Oběd či večeře snadno a rychle

Vysoké nároky na kvalitu splňují nová hotová jídla balená v  praktickém plastovém obalu, vhodnému k ohřevu v mikrovlnné troubě. Tento obal je na českém trhu naprostou novinkou. Díky nové technice balení pokrm snadno a lehce připravíte. Stačí pouze otevřít a ohřát v mikrovlnné troubě. Plastové víčko s otvory ochrání mikrovlnou troubu před znečištěním.

Na výběr máte z pěti různých druhů nových vylepšených receptur Maďarský guláš, Špagetka, Lečo s klobásou, Fazole s koktejlovými párky v tomatové omáčce a Mexické kuře se zeleninou. Pečlivě vybírané kvalitní suroviny v novém moderním balení vás nezklamou.

Porce jsou baleny po 400g. Doporučená cena: 59,90 Kč

 

Máte chuť na paštiku?

Máte radši paštiku s kousky masa nebo upřednostňujete jemnější konzistenci? Náročným zákazníkům a milovníkům kvalitních paštik jsou určeny nové trvanlivé výrobky z řady Vynikající kvalita. V nabídce nyní najdete paštiky z vepřového masa: Staročeskou bůčkovou, Moravskou zabíjačkovou a Slováckou hodovou paštiku.

Balení: plech 115g. Doporučená cena: 22,90 Kč

 

Dejte si pauzu! Vyzkoušejte chlazená jídla Take a Break!

Jste příliš zaměstnaní? Nemáte čas odcházet z kanceláře na oběd? Vyzkoušejte rychlý oběd nebo večeři. Hamé nyní představuje jednoporcovaná jídla Také a Break, která připravíte snadno a rychle během 3 minut v mikrovlnné troubě. Vybírat můžete hned z několika druhů - Penne s Boloňskou omáčkou, Benátské těstoviny se zeleninou, Fusilli s omáčkou Basilico, Kuře Bami-Goreng s rýží a Spirálky v sýrové omáčce.

Balení má obsah 280g. Doporučená cena 59.90Kč


Vyzkoušejte novinku: Hamánka s brusinkou

Rozšířená řada kojeneckých výživ od Hamé nabízí nový příkrm s brusinkou vhodný po děti již od ukončeného čtvrtého měsíce. Brusinky jsou pro děti zvlášť vhodné díky vysokému obsahu vitamínu C, organických kyselin, tříslovin, provitamínu, antihnilobných látek a zejména pak kyseliny elagikové. Pravě ta ničí bakterie, které způsobují urologické obtíže a díky ní jsou brusinky dokonalým léčivem při těchto komplikacích. Výživu oceníte i díky schopnosti brusinek posilovat celkovou imunitu.

Balení má obsah 190g. Kojeneckou výživu s brusinkou zakoupíte za 17,50 Kč.

 

Více na www.hame.cz

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>