Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte ACTIValoe® gel FORTE 500 ml – Aloe vera s nevyšším obsahem účinných látek na trhu

Vyhrajte ACTIValoe® gel FORTE 500 ml – Aloe vera s nevyšším obsahem účinných látek na trhu

12.9.2012 - Redakce Babinet

Léčivá rostlina Aloe vera je známá svým širokospektrálním působením na lidské zdraví. Lidé ji užívají především pro příznivý vliv na trávicí systém, dále je vhodná při vysokém cholesterolu, diabetu typu II., je snad nejlepším přírodním detoxikačním prostředkem, upravuje trávení a potíže s vyprazdňováním, přispívá ke zdraví a kráse kůže a významně podporuje imunitní systém. Výčet jejich příznivých účinků však zdaleka neskončil. I proto se jí říká zázračná rostlina.

ACTIValoe® je bezpochyby nejkvalitnějším extraktem z Aloe Vera na našem trhu a jako jediná garantuje minimálně 10 % polysacharidů (významné rostlinné imunostimulátory) ve svém obsahu. Tím se zásadně odlišuje od ostatních produktů na našem trhu. Značka Barny´s nabízí u nás tyto výrobky: koncentrovanou ACTIValoe® gel FORTE v tekuté formě (500 ml anebo ekonomické balení 2 x 500 ml) a ACTIValoe® kapsle (60 kapslí), které jsou vhodné i pro děti pro podporu jejich imunity.

Chcete-li organizmu dopřát skutečnou podporu v podzimním období, které představuje nápor na náš imunitní systém, zapojte se do soutěže a pět z Vás vyhraje půllitrové balení ACTIValoe® gel FORTE v hodnotě 249, Kč. Stačí odpovědět správně na níže uvedenou otázku, tím se dostanete do slosování. Nápovědu hledejte na www.activaloe.cz.

 

 

 

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Miroslav Palivec - Metly, Jana Komoňová - Brno, Renata Machalová - Václavovice, Petr Novotný - Chomutov, Irena Bediová - Nové Zámky

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip