Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte speciální White Concept Anti-pigment sérum od české kosmetiky For Life & Madaga

Vyhrajte speciální White Concept Anti-pigment sérum od české kosmetiky For Life & Madaga

22.3.2024 - redakce Babinet.cz

Zbavte se nepříjemných pigmentových skvrn zcela snadno, bezbolestně a neinvazivně, a to za pomoci české kosmetiky For Life & Madaga a její řady WHITE CONCEPT zaměřené právě na osoby trpící pigmentovými skvrnami. Díky unikátnímu složení produktů umožňuje zbavit se nevzhledných skvrn snadno, a hlavně bez nutnosti jakéhokoli zákroku a rizika.

Pokud i vy patříte mezi osoby bojující právě s tímto problémem, máte u vás nyní šanci vyhrát novinku White Concept Anti-pigment sérum. A co vám přípravek nabízí?

WHITE CONCEPT ANTI-PIGMENT SÉRUM

Koncentrovaný fluidní přípravek s vyšším obsahem aktivních složek. Nepůsobí jen povrchově, ale potlačuje nadměrnou tvorbu melaninu přímo v pigmentových buňkách, čímž dochází k postupnému zesvětlení pokožky. Obsahuje Tego Cosmo, stabilizovaný derivát vitamínu C, vitamín B a extrakt z aloe vera, které pleti společně zajistí postupnou redukci pigmentových skvrn i celkové zesvětlení pleti. Ideální aplikace je na vyčištěnou pokožku ráno a večer nanesením malého množství přípravku. Doporučeno je také přes den sérum překrýt make-upem nebo přímo dalším přípravkem řady, krémem White Concept Anti-pigment.

Víte, že?

Redukce a odstranění pigmentových skvrn je dlouhodobou záležitostí, proto je nutné v péči vytrvat a pravidelně přípravek používat po dobu čtyř až osmi týdnů, případně kúru opakovat.

Boj s pigmentovými skvrnami za pomoci řady For Life & Madaga White Concept je jedinou bezrizikovou a neinvazivní variantou. Pigmentové skvrny lze totiž jinak odstranit jen za pomoci AHA kyselin, tedy jakýmsi naleptáním vrchní vrstvy pokožky a toto ošetření může navíc provádět jen kvalifikovaný odborník formou ambulantní péče. Další možností je pak užití laserových paprsků, což rovněž vyžaduje zvýšenou disciplínu pacienta i delší dobu na rekonvalescenci pokožky a jedná se už opět o invazivní zákrok.

Hraje se o 3 výhry!

www.forlifemadaga.com

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz