Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Bojujte s podzimní únavou či depresemi přírodními prostředky

Bojujte s podzimní únavou či depresemi přírodními prostředky

10.9.2012 - Redakce Babinet

HQÚnava, oslabená imunita, časté nachlazení, deprese. To je jen zlomek nepříjemností, které provází podzimní období a nastupující zimu. Bojujte proti celkové únavě organismu přírodními produkty. Houbové quarteto ví, jak nastartovat imunitu a ulevit od potíží.

Doplněk stravy Houbové quarteto spojuje ve svém jedinečném složení účinky čtyř léčivých hub, které aktivně působí nejen proti různým zdravotním obtížím, ale dokážou také nastartovat imunitu a překonat únavu. Kapsle obsahují 100% přírodní prášek z hub shii-take, reishi, korálovce ježatého a hnojníka obecného bez přidaných konzervantů a dalších příměsí.

Houba reishi, královna mezi houbami v pestrosti obsažených účinných látek, je ve světě známá především jako doplňující prostředek v průběhu léčby rakoviny. Mírní následky chemoterapie. Houba patří mezi adaptogeny což znamená, že podporuje nervový, imunitní a hormonální systém a pomáhá tak rychlé regeneraci organismu po velkém fyzickém i psychickém vyčerpání. Reishi působí pozitivně také při snižování krevního tlaku a hladiny cholesterolu v krvi.

Účinky houby shii-take, jež je hodnotným zdrojem proteinů, draslíku a zinku, jsou známy především v oblasti posilování imunity. Obsahuje vysoké množství glukanů z nichž nejvýznamnější l Lentinan stimuluje imunitní systém tím, že podněcuje T lymfocyty a další komponenty imunitního systému k vyšší aktivitě. Alkaloid eritadenin, obsažený v houbě snižuje obsah cholesterolu v krevním séru a má antitrombotické účinky.

Další účinnou složkou Houbového quarteta je lyofilizovaný prášek korálovce ježatého. Mezi jeho silné stránky patří především blahodárné působení na záněty v oblasti zažívacího ústrojí a trávení. Poradí si nejen se žaludečními potížemi a vředy dvanáctníku, pozitivně stimuluje také nervovou soustavu, koncentruje pozornost a zlepšuje paměť.

Neméně významný je pro komplexní účinnost Houbového quarteta hnojník obecný. Obsahuje důležité bílkoviny, 20 druhů aminokyselin a široké spektrum minerálních látek a vitaminů. Vynikající výsledky si připisuje především při snižování hladiny cukru v krvi. Používá se také pro úpravu výše cholesterolu v krvi a má příznivé účinky na krevní tlak. Přítomnost hnojníku ve stravě zlepšuje chuť k jídlu, krevní oběh a je prevencí aterosklerózy. Zlepšuje trávení a udržuje pružnost cév. Doporučuje se při hepatititě, střevních infekcích, stresu a zácpě.

Více na www.quarteto.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz