Babinet.cz  /  Soutěže  /  Velká soutěž s Natrhu.cz o devět atraktivních cen

Velká soutěž s Natrhu.cz o devět atraktivních cen

22.8.2012 - Redakce Babinet

Natrhu.cz

Vyhrajte sadu atraktivních kuchyňských doplňků od firmy Zepter nebo jednu z dalších osmi cen ve velké soutěži bazaru pro ženy a dívky - Natrhu.cz, který vám nabízí v atraktivním kabátku velmi jednoduše prodávat a nakupovat za ty nejlepší ceny.

O co soutěžíme
1. cena: sada luxusních kuchyňských doplňků od firmy Zepter v hodnotě 7000 Kč 
2. - 4. cena: sada kosmetických balíčků Garnier
5. - 9. cena: kniha a český film na DVD

Natrhu.cz

Co je třeba udělat, abyste měly šanci si užít přijemné podzimní dny v lázních nebo jednu z dalších výher?
1. Nabídněte v bazaru pro ženy a dívky - Natrhu.cz tři vaše předměty k prodeji. Pokud nemáte ještě na stránkách Natrhu.cz svůj účet, nevadí, vytvoření účtu zabere sotva pár vteřin. (nápověda Natrhu.cz)
2. Přihlašte se k účasti v soutěži na této stránce zadáním stejné emailové adresy a přezdívky, kterou na stránkách Natrhu.cz používáte.

Pak už se jen můžete těšit na možnou výhru a pokud by vám bylo čekání dlouhé, projděte si Natrhu.cz a nechte se inspirovat pro vaše další nákupy či prodeje.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
1. cena: Marie Kostomlatská (Smiřice), 2. cena: Dana Svobodová (Praha 9), 3. cena: Květa Entlerová (Miroslav), 4. cena: Markéta Musilová (Praha), 5. cena: Jarmila Bouzková (Mostkovice), 6. cena: Tereza Krajíčková (Humpolec), 7. cena: Magdalena Václaviková (Boršov n. Vl.), 8. cena: Blanka Frahsová (Rovná u Sokolova), 9. cena: Martina Forstová (Staňkov)

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip