Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Vyhrajte konzultaci s výživovovou poradkyní - a můžete vyhrát i diamant! 8. soutěž

Vyhrajte konzultaci s výživovovou poradkyní - a můžete vyhrát i diamant! 8. soutěž

11.8.2012 - Redakce Babinet

Už po osmé může pět z vás vyhrát hodinu konzultací s výživovou poradkyní Ivou Veselou. Výherci obdrží voucher se svým pořadovým číslem, který mohou komukoliv darovat a mají navíc 15 procentní slevu na opakované nákupy v eshopu výživové poradny Food-life.cz. Slevu můžete využít  až do 30.10.2012. 

voucher

Slevu na nákup však mají i všichny soutěžící po zodpovězení soutěžní otázky. Kolik procent činí vaše sleva a jaký je kód při objednávce si přečtete po odeslání odpovědi na obrazovce.

Správnou odpověď můžete najít v článku Co to jsou enzymy.

Zodpovězením i této sedmésoutěžní otázky máte rovněž možnost se priblížit k výhře diamantu, kde se kvalifikujete, když celkem zodpovíte správně alespoň 8 soutěžních otázek celkem z deseti (3 další ještě bude následovat do listopadu 2012) Zodpovězte proto na soutěžní otázky první, druhétřetí, čtvrté, páté, šesté a sedmé soutěže a diamant může být Váš!

Chcete vědět jaký diamant máte možnost vyhrát?


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz