Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nový make-up: Fond de Teint Correcteur Invisible

Nový make-up: Fond de Teint Correcteur Invisible

17.5.2012 - Redakce Babinet

Fond de TeintJedinečná patentovaná technologie je vhodná pro všechny typy pleti a zaručuje svěží, přirozený a jednotný vzhled pleti po celý den. Novinkou razící jednoduchost a přitom přinášející skvělý výsledek je korekční make-up Fond De Teint, Correcteur Invisible, který dokonale sjednotí pleť. Ochranná vrstva skryje nedostatky tak, že nejde být nespokojená, a dlouhotrvající efekt, jež funguje v různých klimatických podmínkách celých dvanáct hodin, všechny zaměstnané a vytížené ženské bytosti určitě ocení. Dokonalá ochrana proti UV záření zaručena.

Co make-up obsahuje? Výtažky z granátových jablek. Ty odstraňují takzvaný oxidační stres a omezují tvorbu volných radikálů, které mohou za stárnutí pleti. K tomu působí antioxidačně a protizánětlivě. Další ingrediencí zaručující úspěch jsou sladké mandle, které se právem považují za elixír krásy. Bázi provoní, ale hlavně pokožku vyživí a zhydratují. Make-up testovalo čtyřicet žen, které se navíc shodly na tom, že kombinace granátového jablka a sladkých mandlí je i zdrojem jedinečného smyslového prožitku. 

30 ml/2390 Kč, ekluzivně seženete v Sephoře

Použití: Před použitím tento make-up důkladně protřepejte, aby se spojily všechny složky  uvnitř. Teprve potom může být výsledek perfektní. Bázi můžete nanášet nejen prsty, tak vypadá opravdu velmi přirozeně, ale i štětcem nebo houbičkou, pokud jde o líčení na večer nebo speciální příležitosti.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip