Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Dioptrické brýle na internetu? Žádný problém

Dioptrické brýle na internetu? Žádný problém

17.5.2012 - B2Z Group, spol. s r.o.

LacosteZákladem kvalitní péče o zrak jsou pravidelné návštěvy očního lékaře, který zjistí nejen nutné hodnoty pro korekci zraku, ale hlavně jeho příčiny a případně diagnózy vyžadující léčbu.
Korekci zraku lze realizovat pomocí brýlí, kontaktních čoček nebo operativně. Nejrozšířenějším způsobem jsou prozatím brýle, pro které jsme si zvykli chodit do oční optiky. Zejména své první brýle je doporučeno zakoupit si v kamenné oční optice, kde zákazník získá první zkušenosti s nákupem brýlí.

DetskeJiž několik let se u nás po vzoru západních zemí velice rychle zvyšuje prodej dioptrických brýlí po internetu. Stejně jako si na internetu objednáváme boty nebo oblečení, které je třeba si vyzkoušet, stále častěji si lidé v e-shopech kupují také dioptrické brýle. Při nákupu je třeba znát velikost brýlových obrub (tu zjistíme ze svých stávajících brýli) a hodnoty z lékařského předpisu včetně PD (vzdálenost zornic). Pokud nám dioptrické brýle nepadnou, můžeme je ze zákona vrátit prodejci.
U dioptrických brýlí se nejedná o tzv. hotovky, ale o plnohodnotné brýle zhotovené dle lékařského předpisu, ze kterého opíšete hodnoty do připravené tabulky v internetovém obchodě. Pro výrobu brýlí podle předpisu jsou nejvhodnější korekce s hodnotami v rozmezí ±6.00 dioptrií.

BlackV internetovém obchodě www.123bryle.cz si brýle vyberete vhodné obruby z pohodlí domova, dodací lhůty jsou obvykle do 5 pracovních dnů, všechny obroučky jsou skladem.  
Stačí jen tři kroky: vybrat brýlovou obrubu, zvolit čočky, určit způsob platby, dopravy a můžete se těšit na svoje nové dioptrické brýle. Pro své brýle již nemusíte osobně do kamenné oční optiky.

Magenta Na webu www.123bryle.cz - dioptrické brýle pro celou rodinu si z nabídky vybere každý člen rodiny kvalitní dioptrické brýle včetně čoček, které lze zakoupit již od 490 Kč, pouzdro dostanete zdarma. V nabídce jsou jak značkové dioptrické brýle tak i sluneční polarizační brýle. Brýle zakoupené na www.123bryle.cz jsou až o 70% levnější než v kamenné optice. A proč jsou ceny tak nízké? Internetové optiky nakupují obruby a čočky ve velkém množství za velkoobchodní ceny přímo od výrobců, neplatí vysoký nájem za prodejnu na atraktivním místě a pro zhotovení brýlí mohou využít volné kapacity kamenných optik.

Modelka
   
Zákaznící, kteří nepožadují individuální přístup a péči očního optika při výběru brýlí by si měli nákup brýli po internetu alespoň vyzkoušet.

Vyhrajte slevové poukázky na brýle od www.123bryle.cz !


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip