Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Přijmout nabízenou pomoc při hubnutí není slabost

Přijmout nabízenou pomoc při hubnutí není slabost

3.4.2012 - Redakce Babinet

pearondiet

Kila navíc způsobují u žen řadu zdravotních problémů, které mohou hodně zkomplikovat život. Jsou to např. hormonální poruchy a tím komplikace při otěhotnění, těhotenství a porodu, ale i pokles dělohy i močová inkontinence. Nadváha a obezita jsou výsledkem dlouhodobé energetické nerovnováhy mezi příjmem a výdejem energie. Nespotřebovaná energie, přijatá potravou, se ukládá ve formě tuku. O tom, zda máme hlad či chuť, se rozhoduje v našem mozku. Jedním z podnětů k příjmu potravy je prázdný žaludek – teprve při dostatečném naplnění vyšle signály sytosti, tedy že další jídlo už není nezbytné.

Jak ale obelstít žaludek, a tím i, mozek, abychom dosáhli pocitu nasycení s menší porcí jídla a aby tělo čerpalo část energie, potřebné na svůj provoz, i z uloženého tuku? Vědci dlouho hledají pomoc a shodují se na tom, že ideální lék proti obezitě by měl navozovat pocit sytosti. Při vývoji těchto léků je trend přecházet od přírodní vlákniny k účinnějším upraveným polysacharidům. Obesimed® Forte je výsledkem technologicky vysoce náročného, patentovaného postupu výroby a svými vlastnostmi požadavek ideálního léku na hubnutí naplňuje.

Obesimed® Forte je unikátní tím, že v sobě spojuje kombinaci dvou vlastností, které umožňují navození a dlouhodobé udržení pocitu sytosti: vysoké absorpce a velmi vysoké viskozity. Obsahuje patentovanou směs polysacharidů Omtec®19 a Omtec® X, které vzájemně násobí své účinky. 

Kapsle Obesimed® Forte, zapitá dostatečným množstvím tekutiny, v žaludku až stonásobně zvětší svůj objem a vytvoří vysoce viskózní gelovou matrici, která se smísí se s jídlem. Tím je dosaženo pocitu sytosti při daleko menší porci jídla než obvykle. Navíc díky velmi vysoké viskozitě dochází k zpomalení vyprazdňování žaludečního obsahu dále do dvanáctníku, a tím prodloužení pocitu sytosti až na 4 hodiny.

obesimed forte

Dalším zdravotním přínosem je zpomalení vstřebávání cukrů, zabránění prudkým výkyvům glykemie (koncentrace cukru v krvi), a také snížení krevních tuků. Pro trávení je prospěšná i podpora potřebných mikroorganizmů (takzvaný prebiotický účinek). Polysacharidy se nevstřebávají a nepronikají ze střeva do těla, proto Obesimed® Forte negativně neovlivňuje metabolické procesy a také nereaguje s léčivy či jinými molekulami v organismu.

Zúčastněte se soutěže o Obesimed® Forte!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz