Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Chraňte krásu a zdraví Vaší pokožky před prvními jarními paprsky

Chraňte krásu a zdraví Vaší pokožky před prvními jarními paprsky

3.4.2012 - Jana Steinbauerová

Bioderma na citlivou pokozkuOkouzlené prvními jarními paprsky a příjemným teplem můžeme snadno zapomenout na nebezpečí slunečních paprsků. Dotyk prvních jarních paprsků může být mnohem nebezpečnější než horké letní slunce. Pečlivý výběr vhodných a kvalitních produktů je zárukou krásné a zdravé pleti. Kromě UVB paprsků, které pronikají přes ozónovou vrstvu a mohou způsobit rakovinu, sem pronikají i nebezpečné paprsky UVA. Ty pronikají hluboko do vrstev kůže a způsobují stárnutí pokožky, alergické reakce a pigmentové skvrny. Proto je důležité, aby ochranné produkty měly kromě vysokého anti UVB, také vysoké anti UVA.

Odpověď přináší francouzská společnost Bioderma s unikátním produktem svého druhu Photoderm MAX SPF 50+ (UVA 40). Unikátní systém filtrů je zárukou nepřetržité a homogenní UVA i UVB ochrany. Jedinečné působení krému proti „extrémnímu UVA“ záření zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a nežádoucím reakcím na sluneční záření. MAXimální anti- UVB ochrana účinněpokožku chrání před spálením. Patentovaný komplex buněčné BIOochrany, obsažený v přípravku, bezprostředně chrání buňky před škodlivými účinky UV záření, stimuluje obranné mechanismy pokožky a chrání její nejcennější poklad – DNA.

Fluid

Svého neviditelného osobního strážce si můžete vybrat podle typu Vaší pokožky. Photoderm MAX SPF 50+ je ve formě krému, ultra-fluidu a tónovaného krému.

Nyní máte v partnerských lékárnách jedinečnou možnost získat k nákupu Photoderm MAX SPF 50+ s micelární vodu Sensibio zdarma.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz