Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Festival na zámku Průhonice 2. ročník

Festival na zámku Průhonice 2. ročník

3.4.2012 - Redakce Babinet

Praha: V sobotu a neděli 21. a 22. 4. 2012 se od 11 do 18 hod. v prostorách zámku Průhonice – Zámek 1, Průhonice 252 43 – uskuteční festival zaměřený na svatbu, rodinu, krásu a zdraví.

průhonice

Hlavním tématem festivalu bude svatba a nově také kategorie rodina, krása a zdraví. Pro děti bude připraven dětský koutek a pro rodiče bohatý program. Velice zajímavé budou i soutěže, kde 1. cenou bude svatba na zámku Průhonice zdarma, včetně koordinace. Občerstvení bude zajištěno cateringem. Každý návštěvník navíc obdrží katalog, ve kterém budou poukázky se slevami od vystavovatelů.

Agentura Koordinátorky v rámci festivalu podpoří Asociaci organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel. Výtěžek poputuje na Tlumočnické služby pro neslyšící.

Pořadatel akce: agentura Koordinátorky

loga

Mediální partneři akce: Rádio Kiss, časopis Marriage Guide, Tvoje svatba, Look Magazine, svatební portál Svět svateb.cz, Firemní akce.cz, Romantické pobyty.cz

Generální partner akce: TEKA

Těšíme se na Vás na zámku Průhonice!

www.koordinatorky.cz www.dagmarlevstek.cz www.festivalpruhonice.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz