Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Kdo si hraje, nezlobí

Kdo si hraje, nezlobí

19.3.2012 - Přemysl Douša

MladataMottem " Kdo si hraje, nezlobí" se společnost Dino Toys s.r.o. řídí již mnoho let. Každoročně se svým malým i velkým zákazníkům snaží nabízet nové produkty, které jim zpříjemní volné chvíle. Na základě poptávky zákazníků byla nabídka celého sortimentu komplexně rozšířena. V oblasti puzzle zahrnujeportfolio kompletní škálu produktů - od několika dílků až po velkoformátové puzzle. Pro nejmladší a stále důležitější věkovou kategorii 0 - 3 let je určena série BABY PUZZLE, která obsahuje puzzle se 3, 4 a 5 tvarovanými dílky. Děti ve věku od 3 let určitě ocení puzzle 4 v 1 nebo-li čtyři konturované motivy v jednom balení s oblíbenými motivy Krtečka, princezen, aut a Šmoulů.

Smoulove

Novinkou pro starší děti jsou panoramatické puzzle se 150 dílky a s motivy atraktivních licencí. Pro opravdové milovníky puzzle Dino Toys s.r.o. připravilo exklusivní řadu puzzle o 1111, 2000 a 3000 dílků jako vůbec první výrobce velkoformátových puzzle 2000 a 3000 dílků v Čechách.

Pro dospele

K velkému rozšíření došlo i u nabídky her. Nejmladší hráči si už od letošního jara budou moci osvojovat základy angličtiny, rozvíjet slovní zásobu a trénovat představivost v nové řadě vzdělávacích her HRAVÁ ANGLIČTINA, BAREVNÝ ROK a PŘÍBĚHY PRO MAMINKU.

Ctyrlistek

Celá rodina se může těšit na velké dobrodružství ve hře ČTYŘLÍSTEK A STROJ ČASU, která hráče zavede do minulosti, prověří jejich paměť a schopnost spolupráce.

Velká očekávaní jsou vkládána do nové párty hry PICTOMANIE, jejíž interaktivní kreslicí systém je zárukou dobré zábavy pro všechny věkové kategorie.

Pojďte si s Dino Toys zasoutěžit o PUZZLE.


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip