Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Péče o pokožku s přírodními produkty Calypso

Péče o pokožku s přírodními produkty Calypso

13.2.2012 - Helena Ettlová

SpontexStává se Vám, že večer na sebe koukáte do zrcadla a zdá se Vám Vaše pokožka unavená, šedivá, hrubá, celkově taková bez života? Péče o pokožku a kosmetika je velmi důležitou a nedílnou součástí životního stylu moderní ženy. Stav pokožky může ovlivnit Vaši náladu i pocit, jak se vnímáte. Bohužel v dnešní hektické době, kdy je člověk neustále ve stresu a spěchu, je těžké si najít chvilku sama pro sebe.

Kromě základní každodenní péče, kterou pokožka potřebuje, bychom si každá z nás měla ušetřit čas alespoň jednou týdně, kdy dopřejeme sobě i pokožce chvíli péče a relaxace navíc. Ideálním řešením pro rozjasnění a zjemnění pokožky je peeling. Peeling odstraňuje staré a odumřelé buňky, které zůstali ještě na pokožce. Odstranění odumřelých buněk dodá Vaší pleti rozzářenější a mladistvější vzhled. Povzbuzuje krevní oběh a pokožka může lépe dýchat. Po peelingu je dobré se namazat vyživujícím regeneračním krémem, díky peelingu se účinné látky lépe vstřebávají do pokožky.

Peeling oblicejePeeling obličeje je doporučován 1 x týdně, avšak záleží na typu produktu, který použijete a typu Vaší pokožky. Vždy postupujte podle návodu použití jednotlivého produktu, nebo dejte na svůj individuální pocit. Před peelingem obličeje by měla být pokožka dokonale odlíčená. Vyzkoušejte Calypso odličovací houbičky, které jsou vyrobeny z přírodního materiálu – viskózy, která je jemná a citlivá k pokožce. Viskózní houbičky jsou hypoalergenní (dermatologicky testováno), díky čemuž jsou vhodné i pro velmi citlivý typ pokožky.

ScrubPeeling těla můžete svěřit do rukou viskózním houbičkám z řady Calypso. Speciálně vyvinutá houba Calypso Natural Srub Vám nejen umožní příjemně zrelaxovat při koupeli, ale také přinese příznivý účinek Vaši pokožce. Natural Srub je vyrobena z přírodního materiálu, z jedné strany je vrstva z jemných kukuřičných zrn, která šetrně odstraní odumřelé buňky, vyčistí pokožku a rozzáří ji. Po použití houby bude Vaše pokožka jemná i bez použití speciálních peelingových krémů. Je vhodná i na odstraňováni ztvrdlé kůže např. na loktech a dalších částech těla. Natural Scrub můžete také použít jako masážní houbu. Obecně platí, že masáží problémových partií podpoříte krevní oběh, který napomáhá redukovat celulitidu. Bila houbaHoubička Calypso Natural Scrub má speciální ergonomický tvar S, který napomáhá lepšímu uchycení. Je taktéž hypoalergenní a vhodná i pro citlivý typ pokožky.

Další speciální viskózní houbičkou je Calypso Active peeling, která je vhodná na každodenní použití. Obsahuje drobné kulaté granulky, které velmi šetrně čistí pokožku bez jejího podráždění. Je vyrobena z viskózy, která je velmi jemná k pokožce. Viskóza je extrémně savá oproti klasickým polyuretanovým houbičám. Díky této vlastnosti dokáže pohltit více vody a při koupeli vytvořit krásnou a bohatou pěnu. Je taktéž dermatologicky testována jako celá řada uvedených výrobků.

Vyzkoušejte přírodní peeling s houbičkami Calypso, dopřejte si chvíle relaxace a pohody, kdy zapomenete na starosti všedního dne.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip