Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  S krémy do solária zůstanete snědé a svůdné

S krémy do solária zůstanete snědé a svůdné

10.2.2012 - Redakce Babinet

Vrátili jste se z dovolené u moře a nemůžete se aklimatizovat na českou zimu?  Teď už přeci nemusíte! Zůstaňte opálení a v pohodové náladě i v Čechách. Opálení vám přeci může vydržet v teplotách pod bodem mrazu stejně jako ve slunných destinacích. Jen musíte vědět, jak na to.

Solárko vám zvedne náladu

Nejen opalovací krémy, ale také návštěva solária vás udrží ve slunné náladě. Stačí nanést krém do solária na pokožku a můžete vyrazit do studia, kde už se o vás v soukromí postarají hřejivé paprsky. Pokud budete navštěvovat solárium jednou až dvakrát do týdne po 15 minutách, můžete se těšit na spoustu příjemných účinků a uvolnění:

  • Kůži si budete díky soláriu neustále udržovat v příjemné snědé barvě a vyniknete tak mezi ostatními.
  • Solárko vás nabije energií. Po celodenním stresu v práci z vás spadne veškeré napětí, jakmile ucítíte první „sluneční“ paprsky.
  • Trpíte na ekzémy? Pak oceníte příznivé působení solária právě na tyto kožní neduhy. Při jiných kožních problémech raději návštěvu solária prokonzultujte s lékařem.

Opalovací krémy jako šetrné řešení pro vaši pokožku

Klinicky testovaná solární kosmetika je klíčem nejen ke krásně opálené pleti, ale je také zárukou zdravého „slunění“. Opalovací krémy by však neměly tvořit jediný prvek ve vaší pleťové kosmetice. Používejte také krémy do solária po opalování. Zabráníte tak vysušování kůže a svěží vzhled si udržíte mnohem déle.
Kromě toho, že krém do solária je důležitým předpokladem pro zdravou pleť, můžete si prospět i peelingem. Aplikujte si jej na pleť s větším časovým odstupem před tím, než vkročíte do solárka. Po dlouhodobém užívání vás čeká rovnoměrněji opálená pleť, která hned tak nevybledne. Užívejte si tepla plnými doušky!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip