Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Oslavte svátek zamilovaných se stylovými doplňky od s.Oliver

Oslavte svátek zamilovaných se stylovými doplňky od s.Oliver

8.2.2012 - Redakce Babinet

Chcete strávit den svatého Valentýna ve stylovém romantickém outfitu? Německá módní značka s.Oliver pro tuto příležitost připravila originální doplňky ve stylu „Be my Valentine!“, které vám svátek zamilovaných příjemně zpestří. Růžová barva, drobné kytičky a aplikace ve tvaru srdce zakomponované v doplňcích navodí tu správnou zamilovanou atmosféru.

Valentýnský outfit

Růžový šátek s drobnými kvítky jistě udělá radost každé zamilované slečně i romantické dospělé ženě. Kromě šátku v ochodech s módou značky s.Oliver v průběhu února pořídíte také stylovou kabelku zdobenou stejnými drobnými růžičkami anebo malou peněženku z tmavě hnědé matné kůže. Kabelka je ozdobená koženým přívěskem ve tvaru srdce, peněženka pak má symbol lásky aplikovaný na přední straně. Oba tyto módní kousky k sobě dokonale ladí, když se navíc doplní i romantickým šátkem, perfektní valentýnský outfit je na světě.   


Speciální valentýnské doplňky najdete v prodejnách s.Oliver v průběhu února 2012.

Více informací o módní značce s.Oliver včetně přehledu prodejen naleznete na www.soliver.cz anebo můžete navštívit Facebook s.Oliver  www.facebook.com/s.Oliver.cz.

O společnosti s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG    
Společnost s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG, přední módní a lifestylová firma, byla založena před více než 40 lety Berndem Freierem, který v roce 1969 v německém městě Würzburg otevřel první maloobchodní prodejnu „Sir Oliver“ o rozloze 25 m2. V Německu firma sídlí dodnes, centrála s.Oliver se nachází ve městě Rottendorf. Během několika desítek let se firma stala jedním z předních módních výrobců působících nejen v Německu, ale i po celé Evropě.

Módní a především také lifestylová značka s.Oliver pro ženy i muže zahrnuje celkem 10 segmentů a výrobních řad, počínaje dětmi inspirovanou řadou s.Oliver Junior a konče prémiovou řadou s.Oliver Selection. Kromě vlastní značky firma nabízí také 11 lifestylových řad s produkty od licenčních partnerů. V ČR se setkáme s produktovými řadami: QS by s.Oliver, odvážnou a spontánní módou pro mladé, s.Oliver Casual, sportovně elegantní módou s vysokým komfortem nošení, doplňky s.Oliver Accessories a od března 2011 nově také s řadou s.Oliver Selection, elegantní a zároveň pohodlnou business módou.

Prostřednictvím 183 vlastních prodejen, 312 partnerských prodejen, 2.347 obchodů a 2.642 prodejních ploch firma působí ve 30 zemích světa. Každoročně rostoucí obrat firmy se 6.470 zaměstnanci, z toho 4.670 pouze v Německu, vyšplhal mezi roky 2008 a 2009 na 1,16 miliard Eur. Od srpna 2006 značku s.Oliver mediálně podporovala po dobu téměř dvou let zpěvačka Anastacia. V roce 2009 byla v ČR, po distribuci značky prostřednictvím franšízy, založena samostatná pobočka s.Oliver CZ s.r.o. spadající přímo pod německou centrálu. Kromě 12 vlastních prodejen pořídíte výrobky s.Oliver ve více než 30 partnerských obchodech po celé ČR.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip